Дольф Лундгрен вже не той (фото)

Однак вік не заважає 62-річному актору зустрічатися із ровесницею власної дочки.

Багато папараці перебралися ближче до пляжів, тому що в серпні саме там можна зустріти зірок. 62-річний голлівудський актор шведського походження Дольф Лундгрен проводить час на узбережжі в Малібу з нареченою, 24-річною норвежкою Еммою Крокдал, з якою не розлучається майже рік - їх відносини почалися в січні і незабаром стали серйозними, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.
Про Емму відомо, що вона працює фітнес-інструктором в Лос-Анджелесі. Трохи менше двох місяців тому дівчина повідомила, що погодилася стати дружиною Дольфа: опублікувала в мережі кадри, зроблені з нагоди заручин з Лундгреном. "Ущипніть мене", - підписала вона кадр, показавши подароване нареченим кільце.

Крокдал є ровесницею однієї з дочок Лундгрена, з якої Емму тепер жартома і всерйоз плутають користувачі соцмереж. Для Дольфа шлюб з молодою коханою стане другим: протягом 17 років він був одружений на шведському дизайнері ювелірних прикрас Анетт Квіберг, яка народила від нього двох дочок.


В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...