Квартиру мешканки Бучі Київської області окупанти пограбували, а до стіни її житла потрапив снаряд. У 2014 році жінка вже залишалася без дому, коли втекла із захопленого агресором Донецька. Про це українка розповіла Hromadske. За її словами, рідне місто вона покинула, коли їй було 18 років, а квартиру на передмісті столиці вони купили 15 місяців тому, передають Патріоти України.
За місяць до повномасштабного наступу російських окупантів вона гостювала у родичів в Азербайджані, і про початок війни дізналися за кордоном. Фото розграбованого та пошкодженого будинку вони побачили 3 березня у загальнобудинковому чаті.
"Зараз у квартирі дірка від снаряда — пробита зовнішня стіна. Вибиті вікна, пошкоджена система опалення, газу, водопровідні труби. У моїй душі теж дірка від російського снаряда. У нас украли всі цінні речі й техніку. Забрали всі наші заощадження, які ми відкладали на купівлю будинку. У нашому ліжку спали російські солдати. Сковорідку, на якій я смажила на кокосовій олії плантани з арабськими спеціями, вимазали російськими консервами російські солдати. Дитяче ліжечко, на якому міцно спала моя дочка, розламане російськими солдатами", – розповіла українка.




У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...