Домашня атмосфера та смертельні "дарунки": Як живуть воїни ООС на передовій (відео)

Село Травневе на Світлодарській дузі постійно фігурує в оперативних фронтових зведеннях. Від окупантів сюди прилітає чи не щодня, передають Патріоти України.

Воїн на позивний Осман невимушено розповідає, як буквально вчора ненароком із побратимами спалили ворожу позицію. Дорогою до іншої позиції наштовхуємося на привіт від окупантів, так звану Помку-2 – протипіхотну осколкову міну.

Міна із самоліквідатором може лежати у траві упродовж ста годин, допоки якоїсь миті не спрацює. Та й зброю, з якої стріляє ворог, у військторгу не купиш, – розповідають бійці. Її із собою з Росії привезли ворожі снайпери, які заїхали сюди приблизно місяць тому.

Коли загарбники трохи вгамовуються, наші воїни часу не марнують – зміцнюють бліндажі. Краще вдень поприсідати, щоб уночі міцніше спати. За тим усім спостерігає бойовий генерал Нацгвардії Вісханов. Він на війні з перших днів. Побут та бойовий дух підлеглих і водночас побратимів генерала тішить.

Хіти тижня. Сміливо: У Пітері Путіну публічно дорікнули анексією Криму (фото)

неділя, 8 грудень 2019, 14:00

На листівках, які були надруковані в стилі фірмової продукції "РЖД", написали про анексію українського Криму і трагедію в Беслані. У Росії в Ленінградській області на станції "Сіверська" в вагоні електрички розвісили плакати з осудом злочинів президент...

Хіти тижня. Клюють і жінки середніх років, і чоловіки-бізнесмени: Три популярні схеми шахрайства в Україні

неділя, 8 грудень 2019, 13:00

Професійні шахраї - це хороші психологи, які вміють скористатися бажанням жінок виглядати гарнішими, а чоловіків - оформити "угоду століття". "Где-то совсем рядом кто-то другой зарабатывает гораздо больше вас, выполняя ту же работу. Выглядит гораздо мо...