Домашня атмосфера та смертельні "дарунки": Як живуть воїни ООС на передовій (відео)

Село Травневе на Світлодарській дузі постійно фігурує в оперативних фронтових зведеннях. Від окупантів сюди прилітає чи не щодня, передають Патріоти України.

Воїн на позивний Осман невимушено розповідає, як буквально вчора ненароком із побратимами спалили ворожу позицію. Дорогою до іншої позиції наштовхуємося на привіт від окупантів, так звану Помку-2 – протипіхотну осколкову міну.

Міна із самоліквідатором може лежати у траві упродовж ста годин, допоки якоїсь миті не спрацює. Та й зброю, з якої стріляє ворог, у військторгу не купиш, – розповідають бійці. Її із собою з Росії привезли ворожі снайпери, які заїхали сюди приблизно місяць тому.

Коли загарбники трохи вгамовуються, наші воїни часу не марнують – зміцнюють бліндажі. Краще вдень поприсідати, щоб уночі міцніше спати. За тим усім спостерігає бойовий генерал Нацгвардії Вісханов. Він на війні з перших днів. Побут та бойовий дух підлеглих і водночас побратимів генерала тішить.

Хіти тижня. Що приховував уряд: Оприлюднили офіційну статистику померлих в Україні

субота, 11 липень 2020, 10:00

За 3 місяці в Україні померли 149 064 осіб. Державна служби статистики вперше опублікувала офіційну інформацію про кількість загиблих від коронавірусу за січень-березень 2020 року. Раніше цю інформацію приховували згідно з постановою уряду про карантин...

Позитивна динаміка: Вперше за багато днів кількість добових випадків COVID-19 в Україні менше, ніж тих, хто видужав

субота, 11 липень 2020, 9:56

В Україні за останню добу коронавірус підтвердили у 800 осіб. Загальна кількість хворих з початку пандемії досягла 52 843 осіб, з яких близько половини побороли хвороба, зазначають Патріоти України. Згідно даним РНБО за минулу добу більше людей вилікув...