"Домовленість було зірвано": Українські водії на кордоні планують голодування (відео)

Українські перевізники, які стоять на кордоні поблизу пункту пропуску "Корчова-Краківець" через протести польських водіїв, заявили про намір оголосити голодування. Про це пише "Радіо Свобода" 1 грудня, передають Патріоти України.

Водій міжнародних перевезень Роман Власюк повідомив журналістам, що українські перевізники хотіли поспілкуватися з польськими протестувальниками, проте їх зупинили співробітники поліції.

"Нас заблокували серед поля. Нас тут близько 200 водіїв. Поліцейські сказали, що за їхніми законами конгрегація людей у такій кількості не дозволена. Вони в повній амуніції, з балонами, газами, перцівками, — розповів він.

За словами Романа, днем раніше сторонам вдалося домовитися про пропуск семи транспортних засобів на годину, однак цей темп зберігався тільки до 22:00.

"Далі домовленість було зірвано і нас знову поставили на один автомобіль на годину. Зараз тільки на Корчовій у нас заблоковано 2000 вантажівок, тобто в Україні в очікуванні 2000 машин експорту", — сказав водій.

Роман також зазначив, що українські перевізники вимагають виконання домовленості про пропуск семи вантажівок на годину, а також подальшого збільшення пропуску до 14 машин на годину. В іншому разі вони готові оголосити голодування.

"Ми відмовляємося від волонтерської допомоги. Ми переходимо тільки на воду і чай", — заявив перевізник.

У соцмережах також з'явилися відео, на яких водії скаржаться на порушення домовленості та говорять про намір оголосити голодування.

Чи може виїхати за кордон чоловік, дружина якого має інвалідність - пояснення адвоката

понеділок, 26 лютий 2024, 9:53

В Україні знову подовжили воєнний стан та загальну мобілізацію. Тож чи може виїхати за кордон чоловік, у якого дружина має II групу інвалідності та які документи для цього потрібні. Про це розповів адвокат Андрій Межирицький, передають Патріоти Украї...

Готуйте до сюрпризів! Кінець зими та початок весни в Україні будуть аномальними - ось чого чекати

понеділок, 26 лютий 2024, 9:26

Тепла, як для лютого, погода, яка встановилася в Україні в останні дні, збережеться і нового тижня, передають Патріоти України. Метеоролог Ігор Кібальчич прогнозує, що найближчим часом опади не очікуються — у країні встановився антициклональний тип атм...