Дональд Трамп і магічна куля: Дивна фотографія з президентом США підірвала інтернет

​Через фото, яке вже стало вірусним, президент США став героєм численних фотожаб.

Жест, за задумом організаторів, має символізувати спільну боротьбу з тероризмом. Фото: The Guardian.Президент США Дональд Трамп відвідав арабо-американський саміт, який відкрився 21 травня в Ер-Ріяді. Разом з президентом Єгипту і королем Саудівської Аравії Трамп сфотографувався, поклавши руки на глобус, що світиться. Тепер в інтернеті гадають, що міг означати цей досить дивний жест, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На фотографії, що стала вірусною, Дональд Трамп, Абдул-Фаттах Ас-Сісі і король Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд стоять біля глобуса, поклавши на нього руки.
Взагалі цей жест покликаний символізувати спільну боротьбу з тероризмом, повідомляє Guardian. Але, дивлячись на прикриті очі Трампа, користувачі соцмереж почали підозрювати, що тут щось не так.
В інтернеті вирішили, що фотографія - відмінна ілюстрація до фільмів і коміксів і Трамп там аж ніяк не позитивний персонаж.

З архіву ПУ. "Мічиганське обличчя видало": У Росії виробник масла "вкрав" американську бабусю з хлопчиком (фото)

вівторок, 18 травень 2021, 23:55

Плагіатори були впевнені, нібито за георгієвською стрічкою ніхто нічого не помітить... У мережі з'явилися красномовні фото, як у Росії виробник масла "вкрав" для обгортки малюнок бабусі з хлопчиком зі старої американської листівки до Дня подяки. На це ...

З архіву ПУ. Хто має найпотужніший імунітет до COVID-19: Медики розкрили секрет

вівторок, 18 травень 2021, 23:30

Сильний імунітет до COVID-19 формується тільки в семи-восьми відсотків людей, які перехворіли на нього, водночас нерідко найстійкіший отримують пацієнти, у яких перебіг хвороби був важким. Про це, посилаючись на дослідження китайських учених, заявила д...