Донечці ветерана АТО потрібна допомога! Оголошено збір на реабілітацію Лізи (фото)

"Доброго дня, дорогі патріоти та чуйні серця! Багато з вас знають нашу родину та нашу історію. Вже 12 років в нашій сімʼї зростає прекрасна та життєрадісна донечка Ліза, та, на жаль, через тяжкі пологи вона отримала діагноз ДЦП", - написала у редакцію видання Патріоти України мама дівчинки. Наводимо текст листа:

"У Лізи спастика (високий мʼязовий тонус по всьому тілі і органах) – тільки після реабілітації, яка включає в себе масаж, ЛФК, мобілізуючу гімнастику та додаткові процедури, їй стає краще, тонус знижується, розслабляються мʼязи і зʼявляються вільні рухи.

Ліза не вміє ходити, в неї не працюють ручки,вона не розмовляє, але вона настільки позитивна дівчинка що це не описати. Я все читаю по її очах, а вона все розуміє що я кажу. Ми кожні 3-4 місяці стараємося проходимо реабілітацію, Ліза активно займається і саме тоді насолоджується легкістю свого тіла. Це її життя, таке в неї щастя .

І хоч діагноз ДЦП змінив всі наші життєві плани, приніс нам біль та гіркі сльози в дім, ми живемо і мріємо, що колись буде легше.

Розуміємо що зараз важкий для кожного українця час, але не лікувати доньку і опустити руки просто не маємо права як батьки. Кожного разу проходити реабілітацію в лікувальному закладі дуже дорого, тому запрошуємо інструкторів та лікуємося по можливості вдома, та й на ці заняття потрібні не малі кошти.

З 10-го квітня є можливість пройти курс в своєму місті з групою діток. Тому просимо по можливості підтримати та допомогти нам в лікуванні Лізуні. Щиро дякуємо всім за підтримку та віру в нашу квіточку! Мирного неба всім нам".

Реквізити для допомоги Лізі:

Приват - 4149 6293 5663 3289https://www.privat24.ua/send/1gl02

моно -5375 4112 0863 5396

Естонія змінює правила навчання для дітей українських біженців: Що треба знати

субота, 20 квітень 2024, 11:58

Влада Естонії ухвалила закон, що дозволяє виключати зі шкіл та дитячих садків дітей українських воєнних біженців, які покинули Естонію, не повідомивши про це навчальний заклад. Про це повідомила пресслужба парламенту країни, передає ERR, передають Пат...

Перевірте список! Які українські прізвища означають, що у ваших жилах тече єврейська кров

субота, 20 квітень 2024, 11:47

Багато українців мають родові імена, які походять від назв інших народів, від євреїв також, передають Патріоти України. На правобережній частині України єврейське населення становило значну частку жителів міст. Як пише у своїй книзі "Сучасні українськ...