Жителі окупованої частини Донецької області активно вболівали за збірну України в матчі з командою Швеції за вихід в 1/4 фіналу Євро-2020. Про це свідчить велика кількість постів у соціальних мережах жителів окупованих територій, передають Патріоти України.
Користувачі з "ДНР" раділи великому успіху України, вітаючи один одного з історичною перемогою національної команди. У найбільшому Telegram-каналі окупованого Донецька "Типовий Донецьк" користувачі емоційно відзначали тріумф української збірної і розв'язку, яка сталася після переможного гола української команди в кінці 2-го екстра-тайму.
Частина користувачів зазначила, що ситуація в Донецьку не дозволяє відкрито радіти перемозі української команди, тому значна частина фанатів тріумфувала вдома. Однак емоції були настільки сильні, що з відкритих вікон багатоповерхівок Донецька долинали захоплені вигуки.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...