Донька Єгорової після звільнення з "1+1" показала, яку квартиру орендує у Нью-Йорку (фото)

Актриса, блогерка та ведуча Стася Ровінська, яка після звільнення з телеканалу 1+1 переїхала з сім'єю до США, у Stories розповіла, що знайшла житло у Нью-Йорку, передають Патріоти України.

Після приїзду до США Ровінська разом з чоловіком та трьома дітьми проживала у друзів, а тепер вони переїхали на орендовану квартиру. «Вперше від початку війни ми у своєму житлі лише нашою родиною», — зазначила Стася.

Квартиру Ровінська орендувала без меблів, тільки з вбудованою кухнею. Ведуча розповіла, що вони купили надувні ліжка, а валізу діти використовують замість столу. «Поступово будемо облаштовуватись», — підписала один із кадрів Стася. Сім'я також оформила страховку.


Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...