Доньки Кошового та Ткача вийшли на сцену й розчулили публіку до сліз (відео)

У мережі з'явився весняний концерт "Вечірнього Кварталу", де виступили доньки Євгена Кошового та Юрія Ткача. Серафима з Єлизаветою вийшли на сцену під пісню про тата на фронті й довели глядачів до сліз.

У новому концерті "Вечірнього Кварталу" взяла участь харків'янка Даша, з якою гумористи познайомилися після візиту до реабілітаційного центру для наших воїнів. Дівчинка прочитала вірш "Я маленька, але я вас не боюся". Після її виступу на сцену вийшли акторки "Жіночого кварталу" з проникливою піснею "Вона тата свого малює" – кавер на хіт Олександра Пономарьова "Він чекає на неї".

У номері взяла участь молодша донька Євгена Кошового Серафима. Вона нібито плела маскувальну сітку з Мартою Адамчук. Тоді як Ліза Юрія Ткача малювала патріотичну картину в синьо-жовтих кольорах. Віра Кекелія розплакалася просто на сцені, а акторка Анна Саліванчук розревілася в залі. Судячи з відео, пісня "Вона тата свого малює" довела до сліз мало не всіх глядачів.

Вперше в житті ледве доспівали пісню до кінця. Іноді дуже складно вірити, але ми продовжуємо попри все. Бо віра – це єдине, що тримає нас сьогодні на плаву, – прокоментували Віра Кекелія та Марта Адамчук.

"У танку застряг снаряд": Стали відомі подробиці загибелі чотирьох військових у навчальному центрі "Десна"

понеділок, 20 березень 2023, 11:37

Трагедія, в результаті якої загинуло чотири військовослужбовці, сталася у навчальному центрі "Десна", що в Чернігівській області. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань в Telegram, передають Патріоти України. Слідство повідомило, що 18 березня у ...

Організм чоловіка почав виробляти спирт - вчитель залишився без роботи через рідкісну недугу

понеділок, 20 березень 2023, 11:30

Колишній мешканець Нью-Джерсі (США) Марк Монджардо хворіє на синдром "автопивоварні", або ABS. Це рідкісний стан, при якому організм виробляє алкоголь. Про це пише ABC7NY, передають Патріоти України. Чоловік розповів що вперше симптоми у нього з’явил...