
У Києві на Майдані помітили дуже "цікаву" жінку, яка збирала гроші нібито для хворих дітей. Якщо людина не хотіла пожертвувати фінанси, вона огризалася або хамила. "Волонтерка" підходила абсолютно до всіх людей і наполегливо просила гроші. Про це повідомляють на сторінці Київ Оперативний у Facebook, передають Патріоти України.
Примітно, що скринька для збору коштів виглядала дуже дивно. На перший погляд, вона була опломбована, але з'ясувалося, що це не так. З'ясувалося, що в ній є отвір, звідки можна без проблем діставати гроші.
"На всі питання про стан дитини, діагноз і т. ін. - жінка дає номер директора своєї організації. З'ясувалося, що директор працює кур'єром в Glovo і навіть не знає в якому районі знаходиться офіс організації, де він директор. Сама ж жінка каже, що це не робота, а благодійність і цим вона займається вже четвертий рік (що і підтверджують місцеві жителі). Також, вона додає, що за весь час вони допомогли 56 дітям з тяжкими діагнозами і з цих грошей вона не отримала ні копійки", - йдеться в повідомленні.
В коментарях українці впізнали лже-волонтерку і підтвердили, що бачать її на вулицях столиці не перший рік. За їх словами, раніше вона промишляла на Центральному залізничному вокзалі.

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...