Допомога українським біженцям триває: Нідерланди виділять додаткові €10 млн на мовні курси

Нідерландський уряд оголосив про виділення додаткових €10 млн на мовні курси для українських біженців. Про це йдеться на сайті уряду Нідерландів, передають Патріоти України.

Вказано, що завдяки виділеним коштам муніципалітети зможуть продовжувати підтримувати біженців з України у вивченні нідерландської мови у 2025 році. Це необхідно для того, щоб українці могли знайти роботу за спеціальністю, налагоджувати зв'язки з жителями Нідерландів та брати участь у житті суспільства, йдеться на сайті уряду.

«Багато українців налагодили своє життя і знайшли роботу тут, у Нідерландах. Це надзвичайне досягнення. Я також дуже ціную те, що багато роботодавців відкрили свої двері для цих людей, а муніципалітети та волонтери пропонують мовні курси. Зараз ми бачимо зростаючу потребу серед українців знайти роботу за спеціальністю, і вивчення нідерландської мови допомагає в цьому.

Саме тому ми надаємо додаткову підтримку муніципалітетам у продовженні мовних курсів», – зазначив міністр соціальних справ і зайнятості Ван Генніп. У 2023 році Нідерланди вже виділяли на мовні курси €15 млн, а у 2024 – €2 млн.

Настає момент, коли "розумієш, що маєш вчиняти, як справжній чоловік": Відомий український артист в свої 43 роки іде на фронт добровольцем

середа, 24 липень 2024, 9:20

Треба битись за рідний Харків, каже музикант. Лідер гурту "Корупція" та волонтер Міша Крупін планує мобілізуватися. У своєму Instagram артист зазначив, що вже проходить ВЛК. У мережі X співак додав, що є добровольцем, зазначають Патріоти України. . Ди...

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...