
У Києві в районі Дарницького залізничного вокзалу орудує шахрайка, яка під приводом допомоги виманює гроші у перехожих. Вона стверджує, що її обікрали і їй нема за що доїхати додому. Отримавши необхідну суму, вона продовжує просити гроші у інших людей, називаючи різні приводи. Фотографії жінки опублікувала Аліна Андронік в групі ДВРЗ в Facebook, передають Патріоти України.
"Жінка пристойно одягнена, приємно пахне (в процесі бесіди обійняла, щоб пожаліти), просить на квиток до Черкас. Плаче - вкрали документи та гроші. Тих грошей, які я їй дала, вистачило б на квиток, поснідати, купити поїсти в дорогу і до Черкас дістатися додому з лишком", - розповіла дівчина.

Андронік зазначила, що після цього за два тижні бачила жінку ще близько п'яти разів. У коментарях до посту знайшлися інші кияни, у яких просила допомоги ця жінка.
"Дійсно сидить там майже кожен день і просить у всіх", - написала Ксенія Краснікова.
"А у мене на нові милиці просила", - поділився ще один коментатор.
"Я її теж сьогодні бачила, просила допомогти грошима. На тому ж місці", - повідомила інша користувачка соцмережі.

Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...