"Допоможи мені!": Перші слова грудної дочки жахнули молоду матір і підірвали мережу (відео)

Грудна дочка вимовила перші слова, якими стали "Допоможи мені, мамо!". Відповідне відео в TikTok опублікувала молода мати, підписана як shawnaannie, передають Патріоти України.

За словами молодої жінки, вона чекала від дочки слів "мама" або "тато", але дитина видавала лише невиразні звуки. Лепетання немовляти вона вирішила зняти на відео, але в підсумку чітко почула фразу «Допоможи мені, мама» («Help me mama!") , яка привела її в жах.

Автор ролика зазначила, що не відразу повірила в почуте, але «всі слова були дуже виразними». Коли жінка виклала ролик в TikTok, користувачі підтвердили, що дочка просить допомоги.

"Всі три слова сказані так чисто!» - написала igotjokeyjokes. Деякі юзери пожартували над ситуацією. "Твоїм першим словом було "собака"? Ой, це мило. Моїми були "Допоможи мені, мамо"», - жартома зауважила syviamariclaire. За три дні відео набрало понад мільйон переглядів.

З архіву ПУ. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

четвер, 5 серпень 2021, 23:30

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України 5 серпня 2020 року. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не б...

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...