"Дорога палає, а по ній їхати в аеропорт": Українські туристи розповіли про пожежі в Туреччині (фото, відео)

Пожежі в Туреччині наблизилися до курортів на узбережжі Середземного моря, де відпочивають зокрема українці. Олеся Павлинська, сім'я якої відпочивала в Ічмелері (курорт поблизу міста Мармарис), розповіла у Facebook, що в аеропорт їм довелося плисти катером, оскільки дороги в диму, повідомляють Патріоти України.

Перед цим вона писала, що "дорога на Мармарис палає, а по ній півтори години їхати в аеропорт".

Також Павлинська публікувала відео, зняте в Ічмелері. У коментарі "BBC News Україна" жінка повідомила, що з готелю бачила стіну вогню.

"Ще вчора бачили лише стовпи диму в лісі, а вже сьогодні зранку ми прокинулися, вийшли на вулицю, уже стоїть запах гару, а стовп диму разів у 10 більший, а з неба потихеньку падає попіл", – розповіла телерадіостанції українка Аліна Федяй-Зирянська, яка відпочиває в Сіде (місто між Анталією і Манавгатом).

За її словами, у готелі все працює, але кілька разів вимикали світло. Жінка хвилюється, як будуть працювати аеропорти. Лілія Торосян, яка живе в Сіде, каже, що вийти з дому неможливо: "Сморід страшний. Окрім того, що спекотно, ще йде жар від пожежі".

На Хмельниччині чоловік двічі відмовився від мобілізації, бо "відвідує церкву": Чи покарали його

понеділок, 11 грудень 2023, 10:44

У Хмельницькій області до іспитового терміну засудили чоловіка, який отримав дві повістки, проте відмовився від мобілізації. На суді він заявив, що "відвідує церкву, яка забороняє брати до рук зброю". Про це йдеться у вироку Нетішинського міського суд...

Українці можуть переплачувати за газ через кількість "прописаних" у квартирі: У "Нафтогазі" розповіли, що робити

понеділок, 11 грудень 2023, 10:30

В Україні в деяких багатоквартирних будинках встановлено один будинковий лічильник на газ. Через те, що кількість зареєстрованих ("прописаних") та тих, хто реально проживає у квартирі, відрізняється, у деяких випадках за газ доводиться переплачувати, ...