Дощі і зливи: Синоптики розповіли, яким областям України не пощастить з погодою

Погода в Україні в середу, 10 квітня, принесе дощі на значну територію країни. Проте циклон не надто погіршить температурну ситуацію, пише Наталка Діденко, повідомляють Патріоти України.

Завтра хороша погода очікується на Сході України, де в середу буде сухо і тепло - від +19 до +21 градуса. В західних областях очікується доволі прохолодна, як для квітня погода, - від +8 до +14 градусів. Синоптик пише, що дощі випадатимуть періодично - з інтервалами.

Щодо столиці України, тут 10 квітня очікуються локальні дощі. Вночі +8... +10 градусів, вдень +14... +16 тепла. В четвер, 11 квітня, в Києві похолодає.

За прогнозом Українського гідрометцентру сильні дощі пройдуть на Півдні України, а також в Дніпропетровській та Кіровоградській областях.

Прискіпливо дивимось на взуття та русизми: Мовознавець розповів, якими термінами краще замінити розмовні "полусапожки", "тапочки", "шльопанці"

неділя, 11 червень 2023, 2:35

Вчитель та мовознавець Олександр Авраменко у своєму експрес-уроці з української мови розповів, як правильно називати різні види взуття. "Почнемо із туфлів. Туфлі – це різновид взуття, що закриває ногу до щиколотки. Їх носять як чоловіки, так і жінки. А...

Україна - курва... Росія краще. Росія сильніша»: У Чехії дівчинку затратили та заплювали однокласники через те, що та українка (відео)

неділя, 11 червень 2023, 1:45

На цькування дівчинки відреагували в посольстві України, підключилась місцева поліція. В одній зі шкіл міста Опочне виник серйозний скандал, пов’язаний з нашою країною. Так, дитині з України, яка наразі вчиться у цьому освітньому закладі, плюнули в обл...