Дощі та мокрий сніг зіпсують погоду в Україні: Синоптик засмутив прогнозом на тиждень

Найближчого тижня в Україні очікується нестійка погода з опадами, поривчастим вітром та коливаннями температури повітря. Про це попереджає синоптик Ігор Кібальчич, передають Патріоти України.

Синоптик пояснив, що над Атлантикою активізується циклонічна діяльниість. Це позначиться на характері погоди у більшості країн Європи. Зокрема, за його даними, на територію України надходитимуть вологі і теплі повітряні маси з заходу, які спричинять опади переважно у вигляді дощів, місцями з мокрим снігом.

"Температурне тло очікується високим з відхиленням від норми на 3-7 °С", - каже синоптик. Особливо тепла погода, за його даними, спостерігатиметься у південній та східній частині країни.

В Україні прогнозують здорожчання хліба, овочів і м'яса: Який продукт здешевшає

субота, 30 вересень 2023, 12:22

В Україні найближчим часом можуть здорожчати хліб та овочі із "борщового набору". Фермери та експерти пояснюють це здорожчанням енергоносіїв і наслідками війни.Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Олени Лоскун,, передають Патріоти України. Фермер...

Вчені підтвердили, що від картоплі можна розтовстіти у середньому віці: Що з нею не так

субота, 30 вересень 2023, 11:44

Вчені підтвердили, що від картоплі можна розтовстіти у середньому віці й назвали ще 2 овочі, які є "небажаними" для людей середнього віку з точки зору збільшення маси тіла. Відповідний експеримент провела Гарвардська школа громадської охорони здоров’я ...