Досягає 360 км/год! В Японії з'явиться найшвидший поїзд у світі (фото, відео)

Японська компанія East Japan Railway почала випробування свого найшвидшого надшвидкісного пасажирського експреса, здатного досягати швидкості 360 км/год, повідомляють Патріоти України.

Так, версія ALFA-X поїзда Сінкансен почала тестові пробіги в п'ятницю, 10 травня. Вони триватимуть 3 роки. Передбачається, що експрес приступить до роботи близько 2030 року та за швидкістю випередить китайський поїзд Fuxing, який розвиває швидкість на 10 км/год менше.

Футуристичний дизайн моделі складається з десяти вагонів і загостреного носа довжиною в 22 метри. Через нього поїзд виглядає досить дивакувато і візуально нагадує качкодзьоба. Ефективна система гальмування представлена магнітними сповільнювачами і повітряними гальмами на даху.

Під час тестування поїзд курсуватиме двічі на тиждень між містами Сендай і Аморі, які розташовані на відстані 280 км по прямій лінії. Випробування будуть проходити після півночі, коли колія найменш завантажена.

Повідомляється, що ALFA-X знаменує собою новий етап зростання для Shinkansen. Крім того, він стане революційним способом подорожей.

Радістка Кет зі Штірлицем не схотіли повертатись до рідного СРСР?: Археологи знайшли в лісі під Кельном радянську радіостанцію (фото)

вівторок, 25 лютий 2020, 20:46

Виявлена ​​радіостанція має позначки на англійській мові, а на клавіатуру нанесені латинські літери. Археологи з Рейнського регіонального музею в Бонні знайшли в лісі під Кельном радянську радіостанцію для розвідгруп, хоча спочатку шукали сліди римсько...

На вертольотах МВС людей можна було доправити просто в санаторій Нових Санжарів й уникнути конфлікту. Але цього чомусь не зробили

вівторок, 25 лютий 2020, 20:45

Не варто забувати, що все це відбулося на тлі розмов про можливу відставку Кабінету Міністрів. Сама ситуація в Санжарах б'є по суб'єктності не лише президента та уряду, а й по суб'єктності держави. Було створено вкрай негативну для міжнародного іміджу наш