Дослідницьке обладнання відключається поблизу об'єкту: На дні Балтики віднайшли величезний металевий диск віком у 140 тис. років, що нагадує корабель прибульців (фото)

Вік великого об'єкта, що складається зі шматків металу, — понад 140 000 років. Прилади та супутникове обладнання відключаються поблизу знахідки, що ускладнює дослідження.

Великий об'єкт на дні Балтійського моря діаметром майже 60 метрів ідеально круглої форми вважають НЛО. Одна з популярних версій: затонулий корабель інопланетян, що залишає борозни завдовжки до 300 метрів через аварійну посадку, пише таблоїд Daily Mirror.

Орієнтовний вік кола, що складається зі шматків металу, — понад 140 000 років. Дайвери не раз хотіли дослідити затонулий корабель. У 2011 році шведські дослідники Пітер Ліндберг і Деніс Асберг шукали скарб у північній частині Балтійського моря, але виявили гідролокаторами 70-футовий шматок у каньйоні підводної гори в Ботнічній затоці.

Корабель порівнювали із зорельотом "Тисячолітній сокіл" зі знаменитої космічної саги "Зоряні війни".

"Ми зв'язалися з геологами і морськими біологами. Вони не бачили раніше нічого подібного. Дійсно приголомшлива знахідка", — розповідав Асберг.

Додаючи загадковості, дослідники розповіли про існування "довгих сходів, що ведуть до темної діри" і ще одного невідомого об'єкта на відстані приблизно 200 метрів. Учені будували різні теорії: від решток загубленого підводного міста Атлантида до протикорабельних пристроїв часів Другої світової війни.

За словами дайвера з команди Ocean X Стефана Хогерборна, ще однією дивною особливістю є те, що електричне і супутникове обладнання відключається в безпосередній близькості від об'єкта.

"Супутниковий телефон перестав працювати, коли ми були над об'єктом, а коли ми відійшли приблизно на 200 метрів, він знову увімкнувся", — пояснював він.

Привіт із льодовикового періоду

Фолькер Брюхерт, геолог зі Стокгольмського університету, вивчив деякі зразки, зібрані командою Ocean-X і заявив, що це були граніти, гнейси і пісковики. Він вважає, що в знахідці немає нічого загадкового.

"Я був здивований, коли досліджував матеріал і знайшов величезний чорний камінь, який міг бути вулканічною породою. Моя гіпотеза полягає в тому, що цей об'єкт утворився під час одного з льодовикових періодів", — розповідав учений.

На думку морського археолога з музею в Стокгольмі Йорана Екберга, знахідка має дивний вигляд, оскільки має абсолютно круглу форму. Не виключено, що об'єкт з'явився внаслідок зсуву льодовиків.

Нагадаємо, колишній сержант ВПС США, який охороняв ядерні ракетні шахти, розповідав про "жахливу зустріч із базовим кораблем НЛО".

Батьки жертв самі приводили доньок на навчання: У Німеччині викладач Корану виявився педофілом

середа, 12 червень 2024, 22:15

У німецькому місті Бохум судять 30-річного сирійця Захеда К., який переїхав до Німеччини й заробляв на життя приватними уроками з арабської мови та Корану. Вихідця з Алеппо звинувачують у нарузі над шістьма дівчатками віком від 5 до 9 років. Про це пиш...

Батько 9-річної дівчинки, яку знайшли мертвою у Німеччині, заявив, що не бачив дитину два роки

середа, 12 червень 2024, 20:51

Батько зниклої у Німеччині 9-річної дівчинки Валерії, тіло якої ймовірно знайшли 12 червня, заявив, що не бачив дитину протягом двох років. Дві його доньки перебували разом з колишньою дружиною за кордоном. Про це розповів чоловік на відео у Tik-Tok, п...