Достатньо фото людини: Як аферисти виманюють гроші у Telegram

Для реалізації схеми шахраям достатньо використати фотографію реальної особи та її ПІБ.

В Україні зловнимисники та шахраї вигадали нову схему у месенджері Telegram. Користувачам надсилають повідомлення із проханням матеріальної допомоги з вашого акаунту. Про це розповіли у Міністерстві внутрішніх справ, передають Патріоти України.

Шахраї використовують месенджер Telegram і зі сторінки жертви пишуть друзям. Єдиний нюанс - реальне фото людини збігається, однак, номер приховано. У повідомленнях зловмисники просять дати в борг гроші. Тому правоохоронці радять встановити у месенджерах подвійну аутентифікацію.

Не менш важливо, якщо надійшло подібне повідомлення, особисто зателефонувати людині і впевнитися, що саме вона просить допомоги. Крім того, в жодному разі на незнайомих сайтах не можна надавати особисті дані, зокрема: паспортні і платіжні дані, телефон, логін і пароль. Подібні речі можна вказувати тільки на офіційних сайтах.

У разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, силовики рекомендують, звернутися в поліцію, але потрібно зібрати всі докази факту шахрайства. Водночас якщо є підозра, що сторінку "зламали", необхідно припинити всі сесії цього месенджера на всіх пристроях.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...