
Ексочільник Хмельницької міської медико-соціальної експертної комісії, лікар-травматолог Любомир Зав'ялець, засуджений за корупцію, висловив бажання мобілізуватися до лав Збройних сил України. Через це його достроково звільнили зі слідчого ізолятора. Про це йдеться в рішення Хмельницького міськрайонного суду, опублікованому на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, передають Патріоти України.
Зазначається, що бажання долучитися до лав української армії засуджений озвучив, перебуваючи у Хмельницькому СІЗО. Як йдеться в ухвалі, керівництво ізолятора звернулося до суду з клопотанням про умовно-дострокове звільнення Зав'яльця. Феміда визначила, що фігурант – придатний до військової служби, перебуває у доброму здоров'ї, має належний рівень фізичної підготовки і ще три роки до граничного мобілізаційного віку. Зрештою клопотання керівництва СІЗО було задоволено.
Наразі екскерівника МСЕК перевели до Нацгвардії, яка супроводжуватиме його до військової частини, з якою засуджений уклав контракт. Якби не мобілізація, він мав би відбути в ув'язненні додатковий рік і чотири місяці.
Водночас згідно з рішенням суду, командир військової частини здійснюватиме нагляд за Зав'яльцем. За умовами, йому заборонено залишати військову частину або виїжджати з місця дислокації без попереднього дозволу командира. Ухвала набрала чинності 30 вересня 2024 року.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...