Доступні по ціні, але проблем буде багато: Головні недоліки китайських авто

В Україні почали частіше купувати недорогі китайські автомобілі. Проте не всі їх власники розуміють, що іноді за доступністю може ховатися суттєві недоліки, які завдадуть вам чимало клопотів у майбутньому, пише "Твоя машина", передають Патріоти України.

Недолік 1. Експерти зазначають, що китайські автовиробники схильні до використання у своїх електрокарах чутливих до холоду та погано захищених від вібрацій електронних компонентів. За низьких температур та інтенсивної експлуатації машини швидко втрачають свій ресурс і частіше ламаються.

Недолік 2. Виробники з Піднебесної звикли економити на матеріалах. У випадку з автівками це може призвести до швидкого зносу деталей, і, відповідно, до збільшення частоти несправностей.

Недолік 3. У представлених на ринку китайських моделях іноді буває неідеальний зв’язок коробки з двигуном, це ж стосується і підвіски.

Через новий закон про мобілізацію? Українці почали масово дарувати авто - МВС розкрило статистику

середа, 24 квітень 2024, 18:22

У квітні в сервісних центрах МВС спостерігається значне збільшення кількості реєстраційних процедур. З початку місяця було оформлено 110 997 заяв за договорами купівлі-продажу. Також останнім часом значно збільшилась кількість перереєстрацій автотрансп...

Таємна "допомога"? Компанії з Індії та Китаю постачали росіянам отруйне м'ясо

середа, 24 квітень 2024, 17:59

У м'ясі буйволів з Індії, яке в Росії часто видають за яловичину і продають по всій країні, Россільгоспнагляд виявив бактерії групи кишкової палички, а в курячих грудках з Китаю, що поставляються на російський ринок, знайшли сальмонеллу. Про це пише ...