Доступний кожному із нас: Вчені виявили продукт, який захищає від деменції

Фахівці зі США та Індії назвали природне з'єднання, яке запобігає розвитку хвороби Альцгеймера. Вони дійшли висновку, що фенхол, який у величезних кількостях міститься в листках базиліка, дійсно захищає від розвитку деменції, передають Патріоти України.

Як пояснили вчені, ця пряна трава запускає в організмі процеси, які змінюють мікробіом кишечника. Під час дослідження фахівці вивчили взаємодію між кишечником і головним мозком на молекулярному рівні, щоб встановити, як ці процеси можуть вплинути на когнітивні здібності людини. За основу дослідники взяли сотні різних природних сполук і встановили, що тільки фенхол має унікальну дію.
Також фахівці нагадали, що завдяки цій речовині базилік відрізняється дуже приємним запахом. Виявилося, що фенхол здатний стимулювати певні рецептори, які блокують накопичення токсичних сполук в мозку і, відповідно, знижують ризик розвитку хвороби Альцгеймера. Також вчені нагадали, що деменція є одним з найбільш поширених захворювань. Щорічно медики виявляють майже 25 млн пацієнтів з цим діагнозом. Однак вже через пару десятиліть таких пацієнтів може стати в два рази більше через старіння населення Землі.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...