Доступний кожному! Названо найбільш простий спосіб захисту від вірусів без застосування ліків

Одним з найпростіших способів захиститися від вірусів без використання лікарських препаратів є сон достатньої тривалості - наприклад, семигодинний, передають Патріоти України.

"Чим краще людина спить, тим сильніше вона захищена від різних інфекцій, як бактеріальних, так і вірусни", - заявив керівник Центру медицини сну Медичного науково-освітнього центру МДУ імені Ломоносова, кандидат медичних наук Олександр Калінкін.

Він пояснив, що було проведено дослідження, автори якого з'ясували: коли людина перебуває в глибокій стадії сну, її організм виробляє білок, відповідальний за боротьбу з інфекціями. Достатній і міцний сон, таким чином, сприяє оптимальній концентрації речовини, що підсилює захист вірусів.

"У людини, яка спить п'ять годин ймовірність захворіти вище, ніж у того, хто витрачає на нічний відпочинок, наприклад сім годи", - уточнив експерт.

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...