"Досвідчений пілот мав впоратися": Стала відома попередня версія катастрофи літака під Харковом

Постраждалих відправили до 4-ї лікарні Харкова.

Причиною падіння літака АН-26 Збройних сил України в Чугуєві Харківської області, могла стати відмова лівого двигуна. Про це повідомив губернатор Харківської області Олексій Кучер, передають Патріоти України.

Він сказав, що це стало відомо з повідомлення пілота потерпілого крах літака. Разом з тим, за його словами, досвідчений льотчик може впоратися з такою ситуацією. Тому про те, що насправді стало причиною трагедії, стане відомо тільки після проведення відповідних експертиз.

Кучер додав, що постраждалих відправили до 4-ї лікарні Харкова. Цілком ймовірно, що вони врятувалися завдяки тому, що вчасно зістрибнули з літака, коли той був на мінімальній відстані від землі.

Нагадаємо, на борту перебували 27 людей. Їх мало бути 28, але одного курсанта не допустили до польоту. Знайдено тіла 22 загиблих, двоє постраждалих вижили.

Джерело: 24 канал

Софія Ротару розчулила рідкісним знімком з покійним чоловіком

субота, 24 жовтень 2020, 8:27

Народна артистка СРСР, співачка Софія Ротару поділилася зворушливим знімком з покійним чоловіком Анатолієм Євдокименком, передають Патріоти України. Сьогодні, 23 жовтня, виповнюється 18 років, як народний артист України та керівник ансамблю "Червона ру...

У стародавніх майя виявили складні технології, вчені заявили про неймовірну сенсацію

субота, 24 жовтень 2020, 8:05

Древня цивілізація майя використовувала складні технології з очищення води - в місті Тікаль близько 2 тисяч років тому вони побудували системи фільтрів у водосховищі Коррієнталь на території сучасної північної Гватемали. Конструкції зводили з натуральн...