Дотепне відео насмішило прихильників: Білик показала своє обличчя "в старості"

Артистка наклала на своє зображення фільтр з "ефектом старіння" й зазначила, що такою вона могла б бути "через 100 років".

Відома українська співачка Ірина Білик показала, яким могло б бути її обличчя в старості. Артистка наклала на своє зображення фільтр з "ефектом старіння" й зазначила, що такою вона могла б бути "через 100 років". Відповідний ролик артистка опублікувала на особистій сторінці в Instagram. Користувачі мережі з гумором відреагували на відео, передають Патріоти України.

У кадрі співачка зображена із сивим волоссям і зморшками. Голос артистки також змінився – він став більш хрипким і низьким.

"Хтось хоче побачити, який вигляд матиме Ірина Білик років через 100 – умикайте! Завжди хотіла грати в театрі. І не банальних красунь і чарівниць, а комедійних персонажів. Що скажете, може, змінити амплуа?" – пожартувала українська зірка.

Шанувальники Білик позитивно відреагували на її експеримент і зазначили, що їх повеселило відео артистки. Вони також похвалили її почуття гумору.

"Це клас! Переглянули кілька разів цей сміх", – написали фанати.

"Ви будете прекрасними в будь-якому віці, і навіть через 100 років", – додали інші.

Кремлівська пропаганда захльобується від екстазу: Нова російська вакцина проти коронавірусу показала 100-відсоткову ефективність. Апробовано на 86 "кроликах"

вівторок, 19 січень 2021, 20:59

Ефективність вакцини складається з її імунологічної ефективності та профілактичної ефективності. За результатами 1-2-й фаз клінічних досліджень, імунологічна ефективність вакцини "ЕпіВакКорона" становить 100%", - заявили в прес-службі відомства. Зазнач...

Україна готується до приїзду роздратованого голови МЗС Угорщини: На Закарпатті скасовані рішення про функціонування регіональних мов - уповноважений із захисту державної мови

вівторок, 19 січень 2021, 20:22

На Закарпатті були скасовані всі рішення органів місцевої влади про регіональні мови. Про це уповноважений із захисту державної мови розповів на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України. Зазначається, що омбудсмену надійшов відповідний ли...