Дотисли? Топ-пропагандистка Путіна розкрила "схему", як Росія збирається звільнити українських моряків

Одіозна ведуча телеканалу "Росія 1" Ольга Скабєєва заявила, що українських моряків, захоплених Росією в Керченській протоці, можуть відпустити додому. Про це вона сказала в ефірі програми "60 хвилин", повідомляють Патріоти України.

За словами Скабєєвой, морякам в російському суді можуть змінити запобіжний захід на домашній арешт і таким чином вони повинні будуть відправитися додому, в Україну.

"Схема яка: російське Міністерство закордонних справ відправило ноту в МЗС України і там написано, що ми маємо право, після продовження арешту, арешт був щойно продовжений, після цього слідчий в односторонньому порядку має право змінити цей запобіжний захід і відправити їх з СІЗО під домашній арешт. Домашньої адреси тут в Росії у них немає, саме тому російське законодавство передбачає, знову-таки, я ще раз уточню, після продовження арешту, їх таки відправлять до Києва і Одеси, але я все одно не розумію з чого це. Хоча Денисова, звичайно, поручилася", - заявила російська пропагандистка. Відзначимо, що 17 липня суд продовжив арешт всім 24 полоненим морякам на три місяці.

Хіти тижня. "Зате Пушкін і Толстой є: великий антиколоніальний привіт Києву з Харкова", - журналіст

середа, 22 січень 2020, 0:35

Назви станцій метро багато що можуть розповісти про світогляд жителів міста? "У Харкові 30 станцій метрополітену. Нема жодної, крім архітектора Бекетова, названої на честь визначних діячів української культури з найвищої її ліги", - пише журналіст Вахт...

"Здав" терористів: На Донбасі загадково зник блогер-пропагандист "ДНР"

середа, 22 січень 2020, 0:31

Олександра Болотіна згубив занадто довгий язик.