Доведеться робити всім? Ляшко зробив заяву про обов'язкову вакцинацію в Україні, але є нюанс

В Україні можуть запровадити обов'язкову вакцинацію від коронавірусу для певних професій. Про це в ефірі програми "Свобода слова" розповів міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, передають Патріоти України.

Глава МОЗ не виключає, що щеплення від COVID-19 можуть стати обов'язковими. "Припускаю", - відповів він на питання ведучого про те, чи допускає він обов'язкову вакцинацію в країні. Ляшко зазначив, що Україна переймає досвід ЄС і США в питаннях інфекційних хвороб. На сьогодні в Україні ніхто примусово не робить людям щеплення.

"Сьогодні вакцинація безкоштовна і добровільна. Питання можливості введення певних категорій професій до складу декретованих також розглядається. Це контингент, який може приходити на роботу після проходження повного курсу вакцинації проти певних інфекційних хвороб. Такі варіанти розглядаються, але ми взяли досвід ЄС і США: коли вводяться обмеження, Але вони не працюють для вакцинованих", - уточнив Ляшко.

Діти гралися у дворі: У Росії в валізі знайшли розчленоване тіло дівчини (фото, відео)

субота, 23 жовтень 2021, 23:15

У російському місті Орськ Оренбурзької області діти у дворі знайшли валізу, усередині якого виявилося розчленоване тіло дівчини. Про це повідомляє Оrsk.ru, передають Патріоти України. . Так, діти грали у дворі, коли побачили чемодан з розчленованим ті...

Залишили майже 50 років тому: Чоловік знайшов пляшку із посланням під час ремонту у власному будинку (фото)

субота, 23 жовтень 2021, 22:45

Всередині скляної пляшки з-під молока була записка, підписна чотирма будівельниками, які й зводили цей дім десятки років тому. Послання датоване 5 квітня 1974 року. У нього будівельники перерахували усіх майстрів, що працювали над будинком. Також вони ...