Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, та відніс на смітник. Лише після того, як сміттєвоз вивіз сміття, чоловік згадав, що зберігав у морозилці пакет із золотими прикрасами своєї дружини на кілька тисяч доларів.

Як повідомляє ABC, чоловік звернувся по допомогу до свого однокласника, який працював у муніципалітеті, і за його сприяння зв’язався з підрядником із вивезення сміття. На щастя, сміттєвоз, в якому опинилися не лише зіпсуті продукти, але й мішечок із золотими прикрасами, ще не спорожнили. Вантажівку розвантажили на складі муніципалітету і почалися пошуки "голки в копиці сіна".

Сміттєвоз завантажив близько 500 баків сміття – загалом від шести до восьми тонн відходів. Коло пошуків вдалося звузити за типом мішків для сміття, які використовував чоловік. Також орієнтувалися за часом, коли необачний чоловік виніс сміття.

Попри мізерні шанси на успіх, чоловікові вдалося впізнати частину свого сміття, яке він виносив із саду. Поруч знайшовся і пакет з відходами з холодильника, а в ньому - заповітний мішечок із золотом. "Того дня було дуже спекотно, тому це додало радості від того, що ми знайшли його так швидко", - зауважила представниця компанії, яка займаєтся вивезенням сміття.

Звуть героя Кірк Ван Хутен: У новій серії "Сімпсонів" висміяли Путіна

середа, 22 березень 2023, 13:42

В мультсеріалі "Сімпсони", який вже не раз виявлявся пророчим, висміяли кремлівського лідера Володимира Путіна. У 16-й серії 34-го сезону з'явився персонаж, в якому складно не впізнати диктатора, зазначають Патріоти України. Звуть героя Кірк Ван Хутен....

Результат вийшов дуже цікавий: У Китаї жінкам заборонили рекламувати спідню білизну, тому її демонструють... чоловіки (фото)

середа, 22 березень 2023, 13:29

Поки жінки в багатьох країнах борються за свої права і домагаються гендерної рівності, у Китаї ситуація трохи інакша. Через жорстку цензуру, жінки більше не можуть рекламувати спідню білизну. Про це повідомляє видання CNN, передають Патріоти України. У...