Довелося продавати "Майбах": Дмитро Гордон поскаржився на бідність

Український журналіст Дмитро Гордон у розмові зі своєю дружиною Олесею Бацман розповів, що з початку повномасштабного російського вторгнення втратив велику суму грошей, передають Патріоти України.

За його словами, на початку великої війни у нього було в кишені 20 тисяч доларів. Раніше він отримував додатковий дохід від здачі нерухомості в оренду, але зараз цей бізнес "на паузі".

"Війна почалася. У мене в кишені 20 тисяч доларів. Нерухомість не працює, не здається практично вся. А що здається, то йде на оплату комунальних платежів величезних. І все, ми припливли", - сказав Гордон.

У зв'язку з різким погіршенням матеріального стану він зважився продати машину - "Майбах". Зараз він планує зробити те ж саме з джипом "Мерседес".

Однак, як каже Дмитро, частина грошей від продажу елітарного авто йде на допомогу ЗСУ.

Заробіток Дмитра Гордона

В інтерв'ю програмі "Віпи і Топи" Гордон розповідав, що ще в 23 роки став доларовим мільйонером. Його газета "Бульвар" деякий час була найпопулярнішою, а згодом він почав знімати інтерв'ю з відомими людьми.

Однак основний його заробіток був не в журналістиці. У Гордона більше 10 квартир в Києві, які він здавав в оренду. Ці гроші, як він зізнавався, дають можливість добре жити його великій родині і допомагати іншим.

"Пункт призначення - Кобзон": У Росії окупант, який на "криваві гроші" за війну проти України купив квартиру, загинув у ДТП з дружиною і дітьми (фото)

субота, 25 березень 2023, 9:30

Росіянин Олег Боголицин із міста Мирний Архангельської області РФ разом із родиною загинув у ДТП. Нещодавно він повернувся додому з війни в Україні живим-здоровим, проте карма наздогнала окупанта навіть у рідному місті. Про ліквідацію путінського війсь...

Цибулю продаватимуть по 100 грн! Українців попередили про рекордне подорожчання овочу

субота, 25 березень 2023, 9:29

В Україні виник дефіцит цибулі, тому її вартість зросла майже вдвічі. Це пов'язано з окупацією південних територій країни. Стало відомо, що нинішні рекордні ціни на овоч далеко не межа, передають Патріоти України. Незабаром цибуля подорожчає до 100 гри...