Довелося продавати "Майбах": Дмитро Гордон поскаржився на бідність

Український журналіст Дмитро Гордон у розмові зі своєю дружиною Олесею Бацман розповів, що з початку повномасштабного російського вторгнення втратив велику суму грошей, передають Патріоти України.

За його словами, на початку великої війни у нього було в кишені 20 тисяч доларів. Раніше він отримував додатковий дохід від здачі нерухомості в оренду, але зараз цей бізнес "на паузі".

"Війна почалася. У мене в кишені 20 тисяч доларів. Нерухомість не працює, не здається практично вся. А що здається, то йде на оплату комунальних платежів величезних. І все, ми припливли", - сказав Гордон.

У зв'язку з різким погіршенням матеріального стану він зважився продати машину - "Майбах". Зараз він планує зробити те ж саме з джипом "Мерседес".

Однак, як каже Дмитро, частина грошей від продажу елітарного авто йде на допомогу ЗСУ.

Заробіток Дмитра Гордона

В інтерв'ю програмі "Віпи і Топи" Гордон розповідав, що ще в 23 роки став доларовим мільйонером. Його газета "Бульвар" деякий час була найпопулярнішою, а згодом він почав знімати інтерв'ю з відомими людьми.

Однак основний його заробіток був не в журналістиці. У Гордона більше 10 квартир в Києві, які він здавав в оренду. Ці гроші, як він зізнавався, дають можливість добре жити його великій родині і допомагати іншим.

Хто з українців отримає надбавку до пенсії у жовтні: Озвучено суми та кому виплатять

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:22

У жовтні деякі категорії українців можуть отримати надбавку до пенсії. Зокрема, додаткові кошти передбачені через досягнення певного віку чи потребу в догляді. Наприклад, громадяни, яким виповнилося 80 років і більше, можуть отримати до 570 грн, переда...

Бумеранг: У РФ колишній "вагнерівець" після повернення з України заживо спалив кількох людей

вівторок, 3 жовтень 2023, 10:50

У Красноярському краї РФ екснайманець ПВК "Вагнер", який повернувся з війни проти України, підпалив будинок із людьми. Унаслідок пожежі загинули двоє людей. Про це повідомляють російські Telegram-канали, передають Патріоти України. Інцидент стався в се...