Довелося втрутитися копам: Під судом, де розглядають справу Медведчука, сталися сутички (фото, відео)

Біля Київського апеляційного суду, де відбудеться розгляд скарги на обраний запобіжний захід народному депутату від фракції "Опозиційна платформа - за життя" Віктору Медведчуку, "тітушки" та представники патріотичних сил спершу стояли по різні боки заїзду до суду, а потім почали один одного словесно ображати і врешті почали битися, передають Патріоти України.

Ситуація перед апеляційним судом загострилася після того, як учасники обох акцій на підтримку Медведчука та проти нього почали обзивати один одного, згодом кидати пляшки з водою і петарди, а потім учасники акції проти Медведчука кинулися до "тітушок" у бійку. Розростися цій бійці завадила поліція. Спецпризначенці втрутилися та створили коридор між учасниками бійки.

Наразі “тітушки” стоять в оточенні спецпризначенців у шоломах, а представники патріотичних сил відійшли на іншу сторону заїзду до суду.

Дитині гарантували "повну безпеку": У Чернігові у сховищі волонтерського центру 8-річний хлопчик отримав травму хребта

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:53

У Чернігові в одному з волонтерських хабів "СпівДія заради дітей" серйозні травми отримав 8-річний переселенець із Донбасу. Хлопчик разом з іншими дітьми розмальовував свічники. У цей час на нього з вікна впали важкі мішки з піском, якими закривали шиб...

Спочатку "ощасливлять" киян: ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:28

ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла. Спершу це торкнеться киян. Вже відомо, що нові графіки стабілізаційних відключень електроенергії вже запровадили у столиці. Прес-служба компанії ДТЕК повідомляє у Telegram, що скоро оновлені графік...