Довелося закрити ресторан: У Одесі провчили любителя "русского мира"

Місцеві додали, що в ресторані "Че Гевара" також були невиправдано високі ціни та несмачна їжа.

Власник одеського ресторану «Че Гевара» Дмитро Копилов закрив його через бойкот - люди не хотіли відвідувати його заклад, називаючи ресторатора сепаратистом. Про закриття ресторану Копилов повідомив на своїй сторінці в соціальних мережах, передають Патріоти України.

«Багато перестало до мене людей ходити, в зв'язку з тим, що я сепаратист. Так і говорили, у вас власник - сепар, не підемо до вас», - написав ресторатор і анонсував розпродаж обладнання та меблів.

У мережі активно відреагували на цей пост. Мабуть саме тому Дмитро Копилов закрив від сторонніх свою сторіночку в Facebook. «Респект одеситам. Економічний бойкот - одна з кращих форм опору ворожій експансії. Бойкотуйте продукцію і послуги політиків і бізнесменів, пов'язаних з Росією», - пише журналіст Денис Казанський.


Чотирикратну олімпійську чемпіонку Яну Клочкову обікрали в її день народження (фотофакти)

неділя, 9 серпень 2020, 11:56

Найтитулованіша плавчиня України 38-річна Яна Клочкова потрапила в неприємну ситуацію. Екс-спортсменка отримала «подарунок» на день народження 7 серпня, ставши жертвою злодіїв, зазначають Патріоти України. «Шок! Друзі, на жаль, мені доводиться поділити...

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й