Довели: 74-річний чоловік переїхав до будинку престарілих через колишніх дружин

74-річний чоловік з Великобританії вирішив переїхати в будинок престарілих. Він зізнався, що він втомився від своїх колишніх дружин і мріє провести час на самоті.

Рон Шеппард є місцевою знаменитістю, чоловік прославився завдяки своїм шлюбам-у нього було цілих вісім дружин. Також у чоловіка є 8 дітей від різних жінок, пише ladbible.

Вперше Рон одружився в 1966 році, коли йому було 19 років, з жінкою на ім'я Маргарет. Пара розлучилася лише через два роки. У 1973 році Шеппард одружився зі своєю другою дружиною Жанетт.

Останній раз чоловік одружився в 2004 році на жінці на ім'я Венг.

З віком у чоловіка розвинулися серйозні захворювання, серед яких хвороба Паркінсона, деменція тіла Леві та інші. Рон впевнений, що причиною його недуг є жінки.

"Я думаю, що, можливо, всі мої дружини за ці роки виснажили моє тіло. Психічний і фізичний стрес від розлучень позначився", - говорить чоловік.

Також Рон зізнався, що у нього були романи, які не закінчилися весіллям. Шеппард розповів, що він не шкодує про свої шлюби, адже у нього є вісім дітей.

Затонулі будівлі та купи артефактів: Море відкрило скарби затонулого міста, котре сторіччями служило головним портом Єгипту доби фараонів

п’ятниця, 22 вересень 2023, 3:25

Поблизу Єгипту археологи виявили руїни храму та дорогоцінні артефакти, повідомляють Патріоти України з посиланням на Arkeonews. . Залишки затонулого міста Тоніс-Гераклеона лежать під водою, на відстані 7 кілометрів від сучасного єгипетського узбережжя...

Проплив 20-25 кілометрів проти сильної течії: Спецпризначенець ГУР, розповів як, випавши з човна під час обстрілу, провів 14 годин у відкритому морі

п’ятниця, 22 вересень 2023, 2:35

Історія спецпризначенця підрозділу "Артан" Головного управління розвідки, який опинився у відкритому морі під час проведення операції і пробув там 14 годин, поки його не врятували, вже стала легендою. Чоловік розповів, що відбувалося в ті години. . "Я...