
В Ужгороді чоловік здійснив акт самоспалення біля Господарського суду та обласної прокуратури, зазначають Патріоти України. Кажуть, що після підпалу чоловік кинувся в річку, щоб загасити на собі вогонь.
Потерпілого доставили в медичний заклад з 90% опіками тіла. Наразі його стан оцінюється як вкрай тяжкий. Як написав журналіст Віталій Глагола, таку інформацію підтвердили в обласній клінічній лікарні. Повідомляється, що чоловік намагався себе підпалити через конфлікт з газовиками.
“За попередньою інформацією, він військовий пенсіонер. Мав конфлікт з газовиками три роки тому. Нарахували борг, з яким не погоджувався. Вломилися (начебто) додому з поліцією і відрізали газ. Начебто тоді зламали йому руку. З тих пір судова тяганина. Роблять винним його”, – написав журналіст.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області повідомила, що за фактом події, було зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 120 КК України – доведення до самогубства.
Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...
В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....