Довели до самогубства: Військовий підпалив себе під будівлею облпрокуратури Закарпаття

В Ужгороді чоловік здійснив акт самоспалення біля Господарського суду та обласної прокуратури, зазначають Патріоти України. Кажуть, що після підпалу чоловік кинувся в річку, щоб загасити на собі вогонь.

Потерпілого доставили в медичний заклад з 90% опіками тіла. Наразі його стан оцінюється як вкрай тяжкий. Як написав журналіст Віталій Глагола, таку інформацію підтвердили в обласній клінічній лікарні. Повідомляється, що чоловік намагався себе підпалити через конфлікт з газовиками.

“За попередньою інформацією, він військовий пенсіонер. Мав конфлікт з газовиками три роки тому. Нарахували борг, з яким не погоджувався. Вломилися (начебто) додому з поліцією і відрізали газ. Начебто тоді зламали йому руку. З тих пір судова тяганина. Роблять винним його”, – написав журналіст.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області повідомила, що за фактом події, було зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 120 КК України – доведення до самогубства.

Хіти тижня. У них був вибір..: "Коррупционеров казнили: страх наказания превышал желание взять взятку", - Береза

вівторок, 28 січень 2020, 1:00

Сінгапур не виграв в лотерею боротьбу з корупцією. 9 серпня 1965 року Сінгапур був виключений з малайської Федерація за ... тотальну корупцію. Про це у своєму блозі пише екснардеп Борислав Береза, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "У...

Хіти тижня. "Не завидуй, Америка": Жахливе відео із будинку дитини в Росії

вівторок, 28 січень 2020, 0:35

У мережі активно обговорюють Будинок дитини, який знаходиться в Якутії. Умови для життя дітей там просто жахливі, передають Патріоти України. У будівля не робився ремонт протягом багатьох років. У коментарях люди відзначають, що дітям жити в таких умов...