
В Ужгороді чоловік здійснив акт самоспалення біля Господарського суду та обласної прокуратури, зазначають Патріоти України. Кажуть, що після підпалу чоловік кинувся в річку, щоб загасити на собі вогонь.
Потерпілого доставили в медичний заклад з 90% опіками тіла. Наразі його стан оцінюється як вкрай тяжкий. Як написав журналіст Віталій Глагола, таку інформацію підтвердили в обласній клінічній лікарні. Повідомляється, що чоловік намагався себе підпалити через конфлікт з газовиками.
“За попередньою інформацією, він військовий пенсіонер. Мав конфлікт з газовиками три роки тому. Нарахували борг, з яким не погоджувався. Вломилися (начебто) додому з поліцією і відрізали газ. Начебто тоді зламали йому руку. З тих пір судова тяганина. Роблять винним його”, – написав журналіст.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області повідомила, що за фактом події, було зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 120 КК України – доведення до самогубства.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...