
В Ужгороді чоловік здійснив акт самоспалення біля Господарського суду та обласної прокуратури, зазначають Патріоти України. Кажуть, що після підпалу чоловік кинувся в річку, щоб загасити на собі вогонь.
Потерпілого доставили в медичний заклад з 90% опіками тіла. Наразі його стан оцінюється як вкрай тяжкий. Як написав журналіст Віталій Глагола, таку інформацію підтвердили в обласній клінічній лікарні. Повідомляється, що чоловік намагався себе підпалити через конфлікт з газовиками.
“За попередньою інформацією, він військовий пенсіонер. Мав конфлікт з газовиками три роки тому. Нарахували борг, з яким не погоджувався. Вломилися (начебто) додому з поліцією і відрізали газ. Начебто тоді зламали йому руку. З тих пір судова тяганина. Роблять винним його”, – написав журналіст.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області повідомила, що за фактом події, було зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 120 КК України – доведення до самогубства.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...