
В Ужгороді чоловік здійснив акт самоспалення біля Господарського суду та обласної прокуратури, зазначають Патріоти України. Кажуть, що після підпалу чоловік кинувся в річку, щоб загасити на собі вогонь.
Потерпілого доставили в медичний заклад з 90% опіками тіла. Наразі його стан оцінюється як вкрай тяжкий. Як написав журналіст Віталій Глагола, таку інформацію підтвердили в обласній клінічній лікарні. Повідомляється, що чоловік намагався себе підпалити через конфлікт з газовиками.
“За попередньою інформацією, він військовий пенсіонер. Мав конфлікт з газовиками три роки тому. Нарахували борг, з яким не погоджувався. Вломилися (начебто) додому з поліцією і відрізали газ. Начебто тоді зламали йому руку. З тих пір судова тяганина. Роблять винним його”, – написав журналіст.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області повідомила, що за фактом події, було зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 120 КК України – доведення до самогубства.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...