
У Києві затримали 29-річного чоловіка, якого підозрюють у підпалі дорогого авто Mercedes-Benz GLS-580 2023 року випуску. Про це повідомила пресслужба столичної прокуратури, передають Патріоти України.
Машина згоріла. Збитки оцінили в понад 6,7 мільйона гривень. Як з’ясували правоохоронці, чоловік працював водієм у родині, яка користувалася цим авто. Одного дня він прийшов у паркінг на вулиці Джона Маккейна, облив машину легкозаймистою рідиною і підпалив її.
Навіщо він це зробив затриманий казати відмовляється. "Зловмисник о пʼятій ранку приїхав із заздалегідь підготовленою каністрою бензину до житлового комплексу, де мешкає 40-річна власниця авто, облив транспортний засіб бензином та підпалив, після чого втік", - зазначили у поліції.
Йому вже оголосили підозру. Якщо суд визнає його винним, затриманому загрожує від 3 до 10 років за ґратами.



В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...