Довести до абсурду: На Чернігівщині чиновники через "ProZorro" провели три тендери на загальну суму 99,50 грн

​Відділ освіти Ніжинської районної адміністрації (Чернігівська область) оконфузився з торгами через портал публічних закупівель "ProZorro".

Так, був розміщений тендер на закупівлю пів кілограма цибулі, за що Ніжинська РДА заплатить 5 гривень. Також двічі закупляли булки, за які потрібно заплатити 45,50 і 49 гривень, йдеться в системі ProZorro, передають Патріоти України.

Судячи зі статусу закупівлі "Завершена", постачальники цибулі та булок знайшлися. Ними відповідно виявилися ФОП Скрипка С.М. і Кулик В.Г. Товар має бути доставлено до кінця жовтня.

Зазначається, що контактною особою щодо закупівель є головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти Ніжинської РДА Олег Обідейко.

У Резерв+ з’явилася нова функція: Хто ще може отримати відстрочку автоматично

вівторок, 26 травень 2026, 21:14

Наукові працівники відтепер можуть оформити відстрочку від мобілізації через застосунок Резерв+. передають Патріоти України. Для цього необхідно:. • авторизуватися у застосунку; • у відповідному розділі обрати категорію «Працівники вищої та профосвіти...

Можливо зараз вирішуєтся доля цивілізації: США створюють не тих роботів і програють Китаю. Ексексперт NASA розкрив помилку

вівторок, 26 травень 2026, 20:21

Китай при всіх проблемах з стагнацією економіки, проблемним для конкурентного розвитку політичним режимом, і завдяки надзвичайно ефективному шпіонажу останні роки демонструє питомі переваги у технічних перегонах над найбільшою потугою демократичного світу