Довго думали? Окупанти скинули на Чернігівщині агітки часів Другої чеченської війни (фото)

Російські окупанти притягли на війну в Україну старі агітки ще з часів війни у Чечні. Один із таких агітаційних снарядів впав у Чернігівській області. Про це розповів український блогер Антон Птушкін. На своїй сторінці на Facebook у суботу, 30 квітня, він показав відповідне фото, передають Патріоти України.

"Громадяни Чеченської Республіки!" Так починається листівка з агітаційного снаряда (червона штука на фоні), яким російська армія стріляла по Чернігову та його околицях. Я не знаю, як снаряди часів Другої чеченської війни опинилися в Україні, але рекомендую почитати текст. Це сюр якийсь", – написав Пушкін.

На оприлюдненому ним фото видно сам снаряд, а також листівку, в якій Командування об'єднаного угруповання російських військ звертається до жителів Чечні.

"Вас намагаються втягнути в збройне протистояння з федеральними військами. Вас намагаються змусити захищати чужі вам інтереси: інтереси місцевих грошових магнатів, керівників терористів, грабіжників і вбивць, політичних авантюристів усіх мастей.

Басаєв, Хаттаб, Удутов та низка інших заробляють брудні гроші на вашій крові. Їхні дні пораховані. Багато хто з них уже втік із Чечні, не чекаючи справедливої відплати", – йдеться в агітці росіян.

"Мій світ руйнується": Російську TikTok-блогерку і фанатку Путіна, яка прославилася образами українців, виселяють з квартири через її контент

субота, 4 лютий 2023, 0:14

Крім того, орендодавець квартири, в якій Ельвіна із сім'єю живуть уже понад два роки, вирішив їх виселити. Адміністрування проросійського паблика та жартівливі, за її словами, ролики, а також допомога окупантам не допомогли росіянці. Навпаки, вся ця ді...

Такого тут ніхто не бачив: У Вінниці в 9-місячного хлопчика виросло довжелезне волосся (фото)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:51

Малюк з Вінниці у дев'ятимісячному віці вже встановив рекорд України. Маленький Данило Коваленко відростив волосся довжиною 20 сантиметрів. Деталі розповіла керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова на своїй сторінці у соцмережі "Фе...