Довго думав? Лукашенко заявив, що коронавірус може лікувати онкологію (відео)

Олександр Лукашенко заявив, що коронавірус може бути "ліками" від онкологічних захворювань. Фрагмент його виступу опублікував Telegram-канал "Пул першого", зазначають Патріоти України.

20 жовтня він відвідав Республіканський Науково-практичний центр онкології та медичної радіології імені М.М. Александрова.

"Я радий, що сьогодні поїхав в онкологічний центр, у вашу лікарню. Для себе почерпнув щось хороше. Найкраще, що не заперечує мій помічник, COVID не тільки на даному етапі "придавив" грип, тобто не хворіють люди грипом практично. Але онкологи підозрюють, що й онкологія значно впала не тому, що люди не звертаються. Вони це вже помітили, щось ось відбувається таке. Я буду радий, якщо як з грипом. Тому що все-таки хворих на COVID нам легше лікувати, ніж онкологічних. Тому дай бог, щоб COVID був ліками проти онкологічних захворювань", - сказав Лукашенко.

Ексдепутат Харківської міськради вбив власних дітей

субота, 21 травень 2022, 23:51

Турецькі ЗМІ повідомили про трагедію в Анталії. Українець поранив дружину та розправився зі своїми двома маленькими дітьми. Загиблому хлопчику було лише 4 роки. Його вбитій сестричці – 6 років. Трагедія сталася 21 травня, передають Патріоти України. За...

"Ми виконаємо твою мрію, "Вікінге"!: Загинув молодий командир із 95-ї окремої десантно-штурмової бригади (фото, відео)

субота, 21 травень 2022, 23:00

На війні з російськими окупантами загинув Вадим Журавський з позивним "Вікінг" – молодий командир із 95-ї житомирської окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Про смерть старшого лейтенанта Журавського повідомив головнокомандувач Збройних сил Украї...