Довго мріяла про дітей: Жінка народила від чоловіка через п'ять років після його смерті (фото)

Жінка на ім'я Кімберлі Холмс-Іверсон (Kimberley Holmes-Iverson) народила дитину від покійного чоловіка, якого не стало п'ять років тому. Зробити їй це вдалося за допомогою екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Видання The Sun пише, що покійного чоловіка жінки Рашида збила машина, передають Патріоти України.

Через кілька годин після трагедії Холмс-Іверсон вирішила дізнатися, чи можна взяти біоматеріал із померлої людини. Вона готова була зважитися на цей крок, тому що закохані довго мріяли про дітей. З'ясувалося, що цей план є цілком реальним. Жінка звернулася до лікарів, і ті заморозили сперму Рашида.

Через деякий час Холмс-Іверсон зустріла іншого чоловіка, за якого вийшла заміж. Вона зізналася йому, що хоче народити дитину від покійного чоловіка. На що новий обранець відреагував спокійно і підтримав таке рішення. Новий чоловік Даріан возив її на процедури ЕКЗ і весь час був поряд із нею.

У червні цього року в пари народилася дочка, яку назвали Кіран (Kiran). Ім'я дівчинки складається з імен Кімберлі і Даріан, а в перекладі із санскриту означає "промінь світла".

Рятував собаку, але не людей: У Кривому Розі водій спрямував маршрутку з пасажирами у стовп

середа, 23 червень 2021, 10:15

У Кривому Розі маршрутка з пасажирами протаранила стовп на узбіччі, передає Depo.Дніпро з посиланням на "Первый городской", передають Патріоти України. Маршрутка їхала вулицею Ракітіна. За словами очевидців, біля одного з будинків на дорогу вибіг собак...

З архіву ПУ. "Треба зняти ще "відосік", а що далі? - Мені - пофіґ!": Далекобійники відповіли Зеленському віршем на "заср*нців"

середа, 23 червень 2021, 10:00

Дарма президент вирішив образити такий значний прошарок простих українців... Володимир Зеленський у зверненні до далекобійників 23 червня 2020 року вирішив обізвати їх "засранцями". Однак шофери - це йому не кабінетні "чорти", тому за словом у кишеню в...