
Більшість військовозобов'язаних не з'являються у ТЦК після отримання повістки. Зокрема, у Львові лише 2% з тих, хто отримав повістку, після цього приходять у ТЦК. Про це розповів працівник Шевченківського РТЦК у Львові Володимир Гренюх в ефірі телеканалу "Еспресо".
Він підкреслив, що підтримує посилення мобілізаційних заходів в Україні та вважає, що в умовах війни держава робить правильні кроки.
"Те, що зараз відбувається, є правильним. Зі 100% людей, які отримали повістки, приходять усього 2%. У мене є побратими, які вже загинули, а є ті, яких треба міняти. Зрозумійте правильно: бригади по 2-3 роки перебувають у зоні бойових дій, треба робити заміни. Мобілізація для цього й потрібна", – зазначив військовий. Він додав, що зараз Україні необхідно мобілізувати людей, які могли б замінити тих, хто вже понад два роки на фронті.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...