Довіри до скреп однозначно немає: Бельгійці відмовилися лікувати свого гравця в російській лікарні

Бельгійські лікарі відмовилися лікувати у російській лікарні футболіста збірної Тімоті Кастаня, який отримав подвійний перелом очниці під час матчу Євро-2020, що проходив в Санкт-Петербурзі. Про це повідомляє Telegram-канал «Мутко проти», передають Патріоти України.
За даними каналу, спочатку було припущення, що спортсмену може знадобитися термінова операція. Футболістові була зроблена комп'ютерна томографія, яка показала відразу кілька переломів в районі очниці.
Як це зазвичай буває при подібних множинних переломах, у Кастаня виник сильний набряк, що змушує перенести операцію на 3-4 дні. Кастаню було запропоновано залишитися в Петербурзі і отримати необхідну допомогу, але лікарі збірної Бельгії наполягли на його поверненні на Батьківщину.

"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:42

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України. Перехожий, побачивши Кіркорова, піш...

Чи можна поставити буржуйку в квартирі і що треба знати

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:59

Буржуйка - це піч, яка здавна використовувалася для забезпечення тепла в квартирі при відсутності централізованого опалення. Її можна поставити в гаражі або на дачі, але з огляду на прогнози про важку і холодну зиму, українці подумують про те, щоб вста...