"Дозволяли сидіти тільки на підлозі": Як українка працювала хатньою робітницею в Індії (фото)

Мати служанку-європейку престижно, але вона має бути дуже слухняною та входити до будинку... тільки босою.

Ведуча тревел-проєкту "У кого більше " Аліна Мисечко в одному з випусків змагалася із співведучим Валентином Чернявським за відпочинок у найдорожчому готелі. Зйомки проходили в індійському Джайпурі, де Мисечко влаштувалася хатньою робітницею, повідомляють Патріоти України.

"В Індії це досить високооплачувана робота. Особливо цінують працівниць європейської зовнішності. Для того, щоб підібрати хороших роботодавців, я звернулась у спеціальне агентство. На щастя, моя анкета сподобалася дуже багатій родині. Їх називають королями кур'єрських доправлень у Джайпурі. У цієї родини доволі жорсткі правила для працівників. Головні 3 умови такі: треба бути з Європи та знати англійську, треба бути побожною і смиренною, аби не порушити десятки правил господині того поважного будинку", - розповіла ведуча проєкту, що показує "Новий канал".

До будинку прислуга завжди заходить боса. "Господиня взуття не зняла. Інтер'єр оселі – королівський. Але тішитись могла я лише від вигляду, ніяк не від зручності. Все тому, що існує 2-ге правило – слуги сидять лише на підлозі. 3-тє правило в домі: починати роботу лише після процедури омивання. Потрібно було помити руки, обличчя та пополоскати рота. Господиня розповіла, що в будинку багато не лише дорогих, а й священних предметів, тож треба бути чистою та достойною", - зазначила Мисечко.

Її 1-м завданням було ручне прання. У заможних сім'ях Індії заведено дорогі речі прати руками, а буденні – в машинці. Далі Мисечко потрібно було протерти пил по всьому 1-му поверху.

"Там була антикварна ваза ручної роботи з кісток верблюда за $15 тис. Боялася навіть торкатися тієї вази. На щастя, моя акуратність мене не підвела. Але проблеми таки мене не оминули. Зазирнула в невелику кімнату, де стояли ікони, аби прибрати й там. Виявляється, що робити таке було суворо заборонено, адже це престол зі святинями. Господиня будинку була дуже обурена, тож не хотіла більше давати мені роботу. Я вмовила її ще на один шанс – побути репетиторкою її доньки. Потрібно було просто поспілкуватись з нею англійською, адже в мене хороший рівень мови", - додала ведуча.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...