Древні люди часу не гаяли: Археологи виявили "пастку" для мамонтів, якій 14 тис. років - знахідка вражає (фото)

Групі археологів вдалося відшукати "пастку" для мамонтів. Найбільше експертів здивував не сам пристрій, а його вік. Про це повідомляє The Daily Beast, передають Патріоти України.

Йдеться про "першу в світі пастку для мамонта". Її вдалося відшукати в Мексиці. Група дослідників натрапила на скарб із 800 кісток принаймні 14 мамонтів. Кістки були виявили в Тультепеке, неподалік від того місця, де уряд Мексики планує побудувати новий аеропорт.

За словами фахівців, це найбільша знахідка такого роду з коли-небудь зроблених. Всі ці мамонти були вбиті пасткою, яка була встановлена в Мексиці. Вік пастки - 14 тисяч років.

Саму пастку ще належить вивчити, так як принцип її роботи залишається незрозумілим. Археологів вразив масштаб пастки, адже для того, щоб вбити 14 великих мамонтів, потрібно було зробити щось дуже ефективне і неймовірно потужне. За словами дослідників, в районі, де були знайдені залишки, проживало не менше п'яти стад мамонтів.

Зараз експерти вивчають не тільки пастку, але і знайдені кістки тварин. Вони хочуть перевірити їх в лабораторії і з'ясувати, скільки років було мамонтам, і як вони виживали.

Особлива хімічна речовина, що блокує старіння: Учені розгадали загадку тисячолітнього дерева

субота, 10 квітень 2021, 16:58

Вчені розгадали таємницю того, як дерево гінкго може жити понад 1000 років. Дослідники виявили, що дерево виробляє хімічні речовини, які захищають його від хвороби та посухи. І, на відміну від багатьох інших рослин, його гени не запрограмовані на невбл...

"Випадково" падав і бився головою о бордюр": Ґвалтівник 17-річної дівчини у Києві нарвався на самосуд (фото)

субота, 10 квітень 2021, 16:50

У Деснянському районі Києва ґвалтівник напав на 17-річну дівчину. Знущався 1,5 години. Місцеві жителі спіймали нелюда та до приїзду поліції влаштували над ним розправу. Про це пише dtp.kiev.ua, передають Патріоти України. "У Києві на вулиці Братиславсь...