Древні подорожували в часі? Дослідники ламають голову, як гравюра із зображенням велосипеда тисячоліття тому потрапила в індуський храм (відео)

На загадковій фресці в давньоіндійському храмі зображено фігуру, яка їде на велосипеді. Це дає підстави стверджувати, що стародавні індійці їздили на велосипеді понад тисячоліття тому, задовго до того, як його винайшли.

Ретельне вивчення незвичного цікавого артефакту змушує нас зіткнутися з неправдоподібністю існування велосипедів під час будівництва храму. Допитливі індійські дослідники храмів та ЗМІ ставлять доречне запитання: якщо велосипеди справді з'явилися в період Чола, то чому про них немає жодних історичних згадок — ні в літературі, ні в епіграфічних записах, ні в скульптурах, ні в епічних творах? Ба більше, як можна узгодити тисячолітню перерву у використанні велосипедів з їхньою раптовою появою в певному куточку світу, пише IFLScience.

Щоб розшифрувати цю загадку, доктор Р. Калайкован, офтальмолог і дослідник-аматор, вирушив у подорож, на яку його надихнула інтрига з різьбленням на велосипеді. Його пошуки привели його до важливого відкриття — храм зреконструювали у 1920-х роках, у період, коли велосипеди стали новинкою в околицях.

"Оглядаючись навколо, я натрапив на різьблене зображення велосипеда на стовпі позаду храму в Аммані, — розповів він виданню. — Це було так кумедно та незвично — бачити зображення велосипеда в стародавньому храмі. Але ні представники влади, ні науковець, який писав його історію, не могли пояснити, як він туди потрапив. Я почав досліджувати цей факт".

Досліджуючи детальніше цю тему, Калайкован дійшов висновку: "Можливо, скульптор побачив когось на велосипеді, був вражений цим і закарбував це назавжди на камені".

Велосипед, вирізьблений 2000 років тому - доведена передова стародавня технологія

Спочатку побив до смерті: На Львівщині чоловік розчленував тіло жінки у ванній кімнаті

субота, 2 грудень 2023, 15:29

У Львівській області 40-річний чоловік жорстоко забив до смерті 50-річну жінку, а потім розчленував її у ванній кімнаті. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, жорстоке вбивство ста...

"Краще б квиток у Маріуполь купив": Потап спробував пояснити, чому знову опинився в Дубаї, але українці обурилися

субота, 2 грудень 2023, 14:29

Репер і продюсер Потап на своїй сторінці в Instagram повідомив, що знову опинився у Дубаї. Він запостив декілька знімків, де позує на тлі аеропорту, а також показав квиток до Дубаї. Потап розповів, що так "випадково сталось", що він потрапив до цієї кр...