"Друг шукає незайману": Як російський работорговець заманював школярку (фото)

У продажу дитини в сексуальне рабство брали участь двоє осіб - один знайомився, а другий домовлявся про угоду.

У продажу дівчини в сексуальне рабство брали участь двоє осіб. Фото: Комсомольська правда.

Опубліковано листування жителя Москви, який намагався продати 16-річну дівчину в сексуальне рабство, з його жертвою. Текст повідомлень наводить «Комсомольская правда», передають Патріоти України.

У продажу дитини в сексуальне рабство брали участь двоє осіб - один знайомився, а другий домовлявся про угоду. Юрій познайомився з дівчиною в соціальній мережі. Судячи з повідомлень, які він відправляв, чоловік намагався бути чемним і ввічливим. У листуванні він часто схиляє Віку до розмови про секс, а коли настав зручний момент, запропонував їй продати свою цноту за 5000 доларів.

З листування випливає, що Юрій усвідомлював неповноліття Вікі. Також він цікавився, чи розповідала дівчина своїй мамі про спілкування. Другим учасником работоргівлі був 32-річний Саїд. Його затримали 9 липня в одному з ресторанів Москви, коли він намагався продати Віку в сексуальне рабство за 500 000 рублів. Відносно нього вже порушено кримінальну справу за статтею «Торгівля людьми».

У звичайному житті Саїд виховує сина, і взагалі його сторінка в соціальній мережі переповнена фотографіями з дітьми. Акаунт чоловіка у соцмережі створює враження, що Саїд зразковий батько, якщо не брати до уваги, що насправді він торговець дітьми для сексуального рабства.

Прийшли і старі і малі: У центрі Києва відбулась смолоскипна хода у пам'ять героїв Крут (відео)

неділя, 26 січень 2020, 12:07

У столиці націоналісти провели щорічну акцію присвячену пам'яті героїв Крут. Учасники акції пройшли маршем від метро "Арсенальна" до Аскольдової могили, де 1918 року поховали загиблих під Крутами юних героїв, котрі ціною свого життя затримали просуванн...

Резонанс тижня. Моторошне вбивство у Кривому Розі: Чоловік зарізав на похоронах власних родичів (фото)

неділя, 26 січень 2020, 12:00

Коли поліцейські приїхали на місце, зловмисник кидався з ножем і на них. У суботу, 18 січня, в Кривому Розі на похоронах сталося подвійне вбивство: 44-річний чоловік зарізав 77-річного родича і 46-річну сестру. Про це повідомляє прес-служба поліції Дні...