"Друг шукає незайману": Як російський работорговець заманював школярку (фото)

У продажу дитини в сексуальне рабство брали участь двоє осіб - один знайомився, а другий домовлявся про угоду.

У продажу дівчини в сексуальне рабство брали участь двоє осіб. Фото: Комсомольська правда.

Опубліковано листування жителя Москви, який намагався продати 16-річну дівчину в сексуальне рабство, з його жертвою. Текст повідомлень наводить «Комсомольская правда», передають Патріоти України.

У продажу дитини в сексуальне рабство брали участь двоє осіб - один знайомився, а другий домовлявся про угоду. Юрій познайомився з дівчиною в соціальній мережі. Судячи з повідомлень, які він відправляв, чоловік намагався бути чемним і ввічливим. У листуванні він часто схиляє Віку до розмови про секс, а коли настав зручний момент, запропонував їй продати свою цноту за 5000 доларів.

З листування випливає, що Юрій усвідомлював неповноліття Вікі. Також він цікавився, чи розповідала дівчина своїй мамі про спілкування. Другим учасником работоргівлі був 32-річний Саїд. Його затримали 9 липня в одному з ресторанів Москви, коли він намагався продати Віку в сексуальне рабство за 500 000 рублів. Відносно нього вже порушено кримінальну справу за статтею «Торгівля людьми».

У звичайному житті Саїд виховує сина, і взагалі його сторінка в соціальній мережі переповнена фотографіями з дітьми. Акаунт чоловіка у соцмережі створює враження, що Саїд зразковий батько, якщо не брати до уваги, що насправді він торговець дітьми для сексуального рабства.

Хіти тижня. Загадкова катастрофа, про яку мовчать окупанти, сколихнула Донецьк (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 11:00

В окупованому Донецьку, в річці Кальміус вже масово гине риба. В окупованому Донецьку пройшов серйозний викид невідомої отрути в річку. Дізналися про нього жителі міста не від місцевих ставлеників Кремля, які продовжують мовчати про надзвичайну подію. ...

Підбирається осінь: Синоптики пообіцяли українцям похолодання

п’ятниця, 23 серпень 2019, 8:41

В Україні в п'ятницю, 23 серпня, у західні і північні області прийде похолодання, на решті території збережеться спека. Як зазначає Укргідрометцентр, на заході місцями пройде короткочасний дощ з грозою; в інших регіонах без опадів. Вітер північний, пів...