"Друг шукає незайману": Як російський работорговець заманював школярку (фото)

У продажу дитини в сексуальне рабство брали участь двоє осіб - один знайомився, а другий домовлявся про угоду.

У продажу дівчини в сексуальне рабство брали участь двоє осіб. Фото: Комсомольська правда.

Опубліковано листування жителя Москви, який намагався продати 16-річну дівчину в сексуальне рабство, з його жертвою. Текст повідомлень наводить «Комсомольская правда», передають Патріоти України.

У продажу дитини в сексуальне рабство брали участь двоє осіб - один знайомився, а другий домовлявся про угоду. Юрій познайомився з дівчиною в соціальній мережі. Судячи з повідомлень, які він відправляв, чоловік намагався бути чемним і ввічливим. У листуванні він часто схиляє Віку до розмови про секс, а коли настав зручний момент, запропонував їй продати свою цноту за 5000 доларів.

З листування випливає, що Юрій усвідомлював неповноліття Вікі. Також він цікавився, чи розповідала дівчина своїй мамі про спілкування. Другим учасником работоргівлі був 32-річний Саїд. Його затримали 9 липня в одному з ресторанів Москви, коли він намагався продати Віку в сексуальне рабство за 500 000 рублів. Відносно нього вже порушено кримінальну справу за статтею «Торгівля людьми».

У звичайному житті Саїд виховує сина, і взагалі його сторінка в соціальній мережі переповнена фотографіями з дітьми. Акаунт чоловіка у соцмережі створює враження, що Саїд зразковий батько, якщо не брати до уваги, що насправді він торговець дітьми для сексуального рабства.

Сонце у знаку Скорпіон: астрологи розповіли, на кого в цей період чекає казкова удача

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 9:17

У західній астрології вважається, що Сонце знаходиться в знаку Скорпіона приблизно з 24 жовтня по 22 листопада. Астрологи розповіли, кому в цей період буде везти найбільше. Якщо зодіакальний Скорпіон набирає чинності, значить, всім людям, народженим в ...

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...