Друга армія світу? Ну-ну: Росіяни в Україні збили власний літак і використовують "вагнерівців" як гарматне м'ясо, - британська розвідка

Російські окупанти в Україні дезорганізовані, саботують накази керівництва і навіть випадково збили власний літак. Про це повідомив директор британської агенції радіоелектронної розвідки GCHQ Джеремі Флемінг, інформує GCHQ, передають Патріоти України.

За його словами, у лавах армії РФ — низький моральний дух, складнощі з матеріально-технічним забезпеченням і великі втрати.

Флемінг повідомив, що Росія використовує найманців та іноземних бойовиків для збільшення своїх сил. Зокрема, групу "Вагнера", яка діє в Україні від 2014 року.

"Група "Вагнера" працює як тіньове відділення російських військових, забезпечуючи здійснення більш ризикованих операцій", — каже британський розвідник.

Він повідомив, що угруповання ПВК "Вагнер" зараз готове відправити велику кількість особового складу в Україну, щоб воювати разом з російськими військовими. Ці солдати, на думку Флемінга, будуть використані як гарматне м’ясо, щоб обмежити втрати кадрових російських військових.

Флемінг вважає, що Путін допустив стратегічну помилку і переоцінив здатність своєї армії здобути швидку перемогу у війні проти України.

"Ми вважаємо, що радники Путіна бояться сказати йому правду, але масштаби цих помилкових суджень повинні бути зрозумілі режиму. Війна в Україні стала його особистою війною, за яку розплачуються ні в чому не винні люди", — сказав директор британської агенції радіоелектронної розвідки.

Підрив Каховської ГЕС: Окупанти кинули людей на лівому березі напризволяще, в Олешках ситуація критична

середа, 7 червень 2023, 10:50

Станом на 09:40 середи, 7 червня, люди на контрольованому росіянами лівому березі Дніпра все ще заблоковані на горищах та верхніх поверхах своїх будинків. Хтось намагається самотужки евакуюватися, хтось перечікує. Про це повідомляє блогер "Николаевский...

Хімікати і збудники інфекційних хвороб у криницях: У МОЗ попередили українців про небезпеку через підрив ГЕС

середа, 7 червень 2023, 9:59

На дні Каховської ГЕС могло бути багато небезпечних для здоров’я речовин. Через підрив дамби окупантами вони можуть опинитися у криницях та відкритих водоймах на підтопленій території. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я, пере...