Другою жертвою стала румунка: З'явились моторошні подробиці смертельних нападів акули в Єгипті

У Єгипті неподалік Хургади акула напала на ще одну туристку. 40-річна громадянка Румунії загинула від отриманих поранень, її тіло знайшли за кілька годин після нападу на австрійку, передають Патріоти України.

Місцева влада прийняла рішення закрити пляжі на три дні і заборонила купатися в Червоному морі. Деталі трагедії повідомляє видання Аlaraby.

За даними видання, з неділі в мухафазі Червоне море (адміністративно-територіальна одиниця Єгипту. – Ред.) вирішили закрити на три дні пляжі та заборонити купання у прибережній зоні від Сахл Хашиш до Макаді (під Хургадою). Під заборону потрапила будь-яка діяльність на морі, включно з дайвінгом та віндсерфінгом, а також захід рибальських човнів у води під Хургадою.

Причиною рішення стали напади акули на туристів, про які стало відомо 1 липня. Місцева влада заявила, що жертвою нападу стала одна туристка - 68-річна жінка з Австрії, якій акула відкусила руку та ногу. Після нападу акули туристку доправили до приватної лікарні. Там постраждала померла через велику втрату крові.

Проте, за даними Міністерства довкілля Єгипту, внаслідок нападу акули загинули вже двоє людей. "Дві жінки зазнали нападу акули під час купання в районі, зверненому до курорту Сахл Хашиш, на південь від Хургади. Обидві жертви померли", - зазначено в офіційній заяві Мінприроди Єгипту.

У заяві Мінприроди не уточнюється національність двох постраждалих, а у рішенні губернатора Червоного моря закрити деякі пляжі в регіоні зазначалося, що "з'явилася акула-мако, а австрійський турист отримав поранення внаслідок нещасного випадку".

У неділю, 3 липня, стало відомо, що знайдено тіло ще однієї жертви акули – 40-річної туристки з Румунії. Нещасну знайшли за кілька годин після нападу на австрійку. Обидва напади сталися близько 600 м від Сахл Хашиш.

Чи заборонять виїзд з України військовозобов’язаним жінкам від 1 жовтня 2023 року - пояснення адвоката

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:59

Від 1 жовтня всі жінки-медикині й фармацевтки мають стати на військовий облік у Територіальних центрах комплектування й соціальної підтримки (ТЦК і СП). Чи означає це, що жінкам заборонять виїзд за кордон, - питання, яке хвилює багатьох українок, перед...

Вчені розповіли, в який місяць найчастіше народжуються довгожителі

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:57

Експерти із проблем старіння, смертності та довголіття університету Чикаго (University of Chicago), США, провели дослідження, яке показало взаємозв'язок між місяцем народження та тривалістю життя, передають Патріоти України. Згідно з результатами досл...