Дружна робота героїв дворової команди: Півень та цап разом відбили курку у яструба (відео)

козел

На фермі в нідерландській провінції Гелдерланд камера спостереження зняла дивовижний випадок взаємовиручки тварин. На курку, яка нічого не підозрювала та щось клювала в траві, з неба несподівано спікірував яструб. Полетіло пір'я — свійський птах явно програвав у нерівній боротьбі. Але на допомогу самовіддано кинувся півень. А до нього майже відразу приєднався козел на ім'я Бруін. Хижак спасував перед двома супротивниками та покинув поле бою.

Незабаром з'явився і 59-річний фермер Яп Бетс. Він почув пронизливе перелякане кудкудакання і вибіг з дому, але півень з козлом встигли впоратися з нападником до приходу господаря.

Курка отримала травми, але загалом здорова.

Як пише видання Daily Mail, фермер каже, що це вже не перша подібна подія, яка змушує його пишатися своїми тваринами. Раніше курок двічі рятували від хижих птахів кози та індики.

Користувачі соцмереж називали півня і козла героями. І говорили, що відео нагадує їм сцену з діснеївського мультфільму.

Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...

Мобілізація в Україні триває: Які зміни чекають на людей з інвалідністю

понеділок, 15 квітень 2024, 14:54

Наприкінці червня 2022 року українські нардепи запропонували призивати на службу в армію людей з інвалідністю за їхньої згоди. У квітні 2024 року Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт про мобілізацію, який вносить зміни в мобілізацію. Чи можуть теп...