Дружина французького президента Макрона перенесла тригодинну операцію

Бріжит Макрон вирішила скористатися послугами пластичних хірургів.

Перша леді Франції Бріжит Макрон, яка прагне виглядати молодше за свої роки, перенесла пластичну операцію, яка тривала три години і виконувалася під загальним наркозом. Як повідомляють французькі ЗМІ, операція була проведена фахівцями приватної Американської лікарні в Парижі (в цей медичний заклад звертаються багато знаменитостей, які бажають зовні омолодитися), передають Патріоти України.

У лікарню Бріжит приїхала в супроводі щонайменше чотирьох охоронців. Як пише журнал Closer, після хірургічного втручання, яке пройшло без ускладнень, мадам Макрон в той же вечір залишила клініку і протягом двох днів відпочивала в президентській резиденції «Лантерн», розташованій в парковій зоні Версаля. А потім відправилася в літню відпустку, приєднавшись до свого чоловіка в іншій президентській резиденції, яка знаходиться на Лазурному березі в замку Форт де Брегансон.
Як відомо Бріжит на 25 років старша за свого чоловіка - французького президента Еммануеля Макрона. Проте навколишні вважають, що душею вона навіть молодше за свій енергійного чоловіка. Коли в ході однієї з бесід з журналістами колишній вчительці сказали, що у Еммануеля рано з'явилося сиве волосся, вона відповіла: «О, знаєте, я вважаю це перевагою - те, що він старіє швидше, ніж очікувалося. Він зможе наздогнати мене!».
Бріжит викладала в школі, в якій навчався Еммануель. Він був однокласником її дочки.

В палаті +32, відкрити вікно чи вийти заборонено: У Вінниці онкохворих дітей тримають в жахливих умовах "через карантин"

п’ятниця, 10 липень 2020, 13:14

У дітей через спеку і задуху почалися висипання на шкірі. У Вінниці хворих діток помістили в жахливі умови через карантин. В онкогематологічному відділенні закриті всі вікна, не працює нормально вентиляція, а на вулицю маленьких пацієнтів просто не вип...

14 людей ледь не загинули: У Кирилівці з'явилося небезпечне природне явище

п’ятниця, 10 липень 2020, 12:30

Віджимний вітер - це вітер, який може забрати людей у відкрите море. У Запорізькій області різко змінилася погода і раптово почався вітер з поривами до 25 метрів в секунду. Через це на прибережній зоні Азовського моря утворилося таке природне явище як ...