"Людина може прожити без повітря кілька хвилин": Дружина Медведчука заговорила про самогубство

Телеведуча-мільярдерка та кума російського президента Володимира Путіна Оксана Марченко написала пост про самогубства. За словами дружини Медведчука, на такий крок людей спонукає відсутність любові. Також Марченко зазначила, що багатство ніяким чином не здатне врятувати від рішення накласти на себе руки, передають Патріоти України.


«Людина може прожити без повітря кілька хвилин, без води – декілька днів, без їжі – кілька тижнів. Але коли я читаю про людей, які накладають на себе руки, розумію, що повітря, вода та їжа – це, мабуть, не найголовніше, що потрібно людині. Я думаю, що ті люди йшли з життя так, бо в них не було любові», – написала Марченко.

За її словами, люди, які вирішили закінчити життя самогубством, просто чекали любові від когось. «А якщо в тебе немає любові, якщо ти не навчив цьому своє серце, нічого не порадує й не врятує: ні багатство, ні слава й краса, не кажучи вже про повітря, воду та їжу…», – додала вона.

Цитокіновий шторм вбиває організм: Комаровський дав просте пояснення і розповів про небезпеку

вівторок, 22 червень 2021, 8:29

Пандемія коронавірусу поповнила запас різних словосполучень, якими медики пояснюють вплив хвороби на організм людини. Одним з таких словосполучень стало "цитокіновий шторм", який виникає після зараження COVID-19. Доктор Євген Комаровський дав саме прос...

В окупованому Дебальцевому випускний провели на вокзалі (фото)

вівторок, 22 червень 2021, 8:23

На непідконтрольній Україні території Донецької області випускники провели своє головне свято на залізничному вокзалі. Випускний пройшов в порожній залі очікування окупованого Дебальцевого. Про це розповів у своєму Telegram-каналі блогер, який пише під...