Дружина у нього теж була: Росіянин заплатив повії, щоб уникнути мобілізації на війну

Електрик з Москви заплатив повії, бо злякався, що його мобілізують на так звану "СВО". Причому гроші секс-працівниці чоловік перевів із дозволу своєї дружини. Про це повідомляють росЗМІ, передають Патріоти України.

45-річний електрик Андрій втомився від сімейного життя і вирішив урізноманітнити дозвілля. Він знайшов через інтернет повію, але ось до зустрічі справа не дійшла: дівчина назвала надто велику суму натомість росіянин відмовив.

Відразу після розмови до нього перетелефонував сутенер і повідомив електрику, що за ним тепер нібито закріплений борг у 46 тисяч рублів за невдалу спробу зателефонувати повії.

Такий рівень маркетингу Андрія дуже здивував, тож і платити він відмовився. У відповідь сутенер сказав, якщо електрик не поверне «борг», його мобілізують і «примусять обслуговувати військових в окопах, причому безкоштовно». Загроза звучала настільки переконливо, що Андрій злякався і поспішив зізнатися у всьому дружині.

Трапився скандал, втім, дружина швидко охолонула, ще раз оцінила фронтові перспективи Андрія і все-таки дозволила йому «повернути борг» за дзвінок повії. Після цього електрик перевів сутенеру 46 тисяч, проте той зажадав вже вдвічі більше. І лише тоді Андрій зрозумів, що ніяка мобілізація йому не загрожувала, чоловік просто попався на шахраїв. Тепер замість інтиму та грошей в електрика залишилася тільки дуже зла дружина.

"Російський солдат отримує плювки в обличчя": Соловйов влаштував істерику через "зраду" вірмен (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:56

Кремлівський пропагандист Володимир Соловйов влаштував на публіку істерику, через "зраду" вірмен. Він заявив, що "російський солдат" їх нібито захищає, а натомість отримує "плювки в обличчя". Про це він сказав під час свого шоу. Відповідне відео з’явил...

Поза конкуренцією: Автоексперти назвали п'ять найкращих компактних седанів 2024 року

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:50

Автоексперти розповіли про найкращі компактні седани 2024 року, передають Патріоти України. Компактні седани мають високий попит на ринку з низки причин, прямо пов’язаних з їх перевагами. Вони дешевші за середньорозмірні моделі, зручні для їзди в міськ...